Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kimegy a divatból a répanadrág...

Kimegy a divatból a répanadrág? Főleg a férfi. Már nem is nagyon látok! Hol lehet venni? Vagy újra az undorító trapézgagya lesz a menő? Neeee!

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Ma mentem vásárolni és néztem magamnak gatyát a Takkoba és a NewYorkerbe is és mindenhol trapéznadrág van... ami az én alkatomra persze marha előnytelen és nevetséges... ugyhogy én is bánom, de sajnos ugy néz ki kimegy a répanaci és nem lehet majd sehol sem hozzájutni.. -.-'

2009. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Én pedig pont, hogy örülök, ha kimenne a divatból. Szerintem a répanadrág nagyon csúnya, de ezzel szemben én azt kérdezem miért nem lehet kapni ezt is azt is?! Ugyanis rajtam gusztustalanul néz ki egy répanadrág, de van aki azt szereti. De szerintem ott ahol kiemelt választékban lehet kapni nadrágokat, ott kell hogy legyen.
2009. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Biztos,hogy fogsz még kapni. Örülök,hogy kiment a divatból szerintem rémes.....Tudod ez is relatív.
2009. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
a répanadrág rémes. hordjatok egyenes szárút. nemkell trapéznak lennie. az egyenesszárú kb mindenkinek jól áll, minden pasinak, és még az a legférfiasabb ezek közül. egyenes szárú pedig kb minden boltban van.
2009. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig dede...

De én nem szólom le...

Annak idején leszóltam a hegyes orrú cipőket...Most rengeteg olyanom van...

Leszóltam pl. a tompa orrú cipőket..Most imádom...

Lehet pár hónap múlva fordítva látod a dolgokat.

2009. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Még szerencse hogy kimegy a divatból. Olyan benne a lába mindenkinek mint a csirkéknek... a dagiknak meg még rémesebben áll. Csodálkozom hogy ez tetszik valakinek.
2009. dec. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazából van akinek a trapéz áll a legrosszabbúl.. :'D De egyenes szárú tényleg jobb. :)
2009. dec. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Zara, BSK férfiosztályán 10000%, hogy kapsz :) És a terranovában is vannak csőgatyák pasiknak.


Ha annyira tetszik, keress egy üzletet ahol van és vegyél 5 db- ot belőle :) Komolyan. Mert tényleg a bővebb szárú jön a divatba megint (nőknél is) és lehet, hogy hamarosan nem lehet már kapni csőnacit, csak kuriózumként, esetleg külföldről méregdrágán... :)


24 L

2009. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én múltkor a h&m-ben láttam ilyet. fel is próbáltam, de ami hosszra meg derékban jó volt az szűk volt a combomra -- szóval nem sajnálom ha kimegy a divatból. pedig nem is vagyok zömök testalkatú, sőőőt.


25F

2009. dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!