Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett ilyen óriási...

Miért lett ilyen óriási mértékben elterjedt a farmerdzseki felhajtott gallérral viselése?

Figyelt kérdés

Szinte már nem is látni olyat,aki nem így hordaná.Fiatal csajok,idősebb nők,fiúk és férfiak is.Őszintén szólva szerintem tök jól néz ki úgy,pláne ha nagyobb gallérja van a dzsekinek,szerintetek hordjam én is így?

19/F


2014. ápr. 14. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
hát hordjad, ha tetszik. szerintem a nagy, lehajtott, szegecses dzsekik menőbbek a nők körében. De páwa hajat ne vágass :DD
2014. ápr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én senkin nem láttam még így... szóval nem hinném hogy akkora divat. Nekem nem is tetszik úgy. De ha neked igen, felőlem hordhatod úgy.
2014. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
38%
Szerencsére én se nagyon látok ilyet. Egyébként szerintem gáz. Műanyag party-kujon akarsz lenni?
2014. ápr. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szoktam így látni szerencsére, baromi hülyén és röhejesen néz ki.
2014. ápr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!