Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki a térdzokni szerintetek?...

Ciki a térdzokni szerintetek? (többi alul)

Figyelt kérdés
Ritkán találok, és senki máson nem látok ilyent.Viszont nekem tetszik,és ha se meleg se hideg idő van akkor jó felvenni. Amúgy fekete, és farmer rövidnadrággal hordom, és általában fekete harisnyát veszek hozzá,plusz egy bandás póló, vagy kockás ing...

2014. ápr. 20. 20:16
 1/10 anonim válasza:
Nem,nem ciki. Én is hordtam így. Aki meg azt állítja hogy igen azzal ne foglalkozz.
2014. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

gondolom nem az a cicababa stilusu vagy.

Szerintem ha neked tetszik hordd, ne érdekeljen mások véleménye. Ebben a világban úgysincs igazság, semmi nem jó senkinek.

Egyébként ez a kombó amit leírtál nem is tűnik rossznak mondom úgy, hogy én a nyári virágos dresszes tipus vagyok :D

Szerintem hordd nyugodtan, legalább egyedivé tesz:)

2014. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem tök jó ez ez egész így..és nyugodtan hordd mert mindjárt bejön divatba:D
2014. ápr. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha jó az összeállítás, akk még sexy is. Amit leírtál az ez.

Mogyi

2014. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te fiu vagy lany vagy?
2014. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Milyen furi a világ, hogy egy ilyen "szett" alapján is kérdéses a nemem :D természetesen lány vagyok, és köszönöm a válaszokat, megnyugtató :)
2014. ápr. 20. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ki hogy öltözik, magánügy. Csak épp leírás alapján is furának tartom, mert hogy megy össze egy harisnya + térdzokni plusz még a bandás póló? El nem tudom képzelni hogy ez jól nézzen ki. Persze nem tudom... az én fejemben valami ízléstelenül jelenik meg ez így.
2014. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Azert kerdeztem a nemedet,mert ez a "szett" egyatalan nem noies!

Pontosabban fiu is lehet,meg lany is...

2014. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a térd felett végződő zokni jobban tetszik.
2014. ápr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az mar nem zokni,hanem combfix!
2014. ápr. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!