Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan teltkeblű...

Van itt olyan teltkeblű hölgy, aki szeretne ingyen fehérneműkhöz hozzájutni?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni egy legalább F, de inkább G, H, stb kosárméretű hölggyel melltartót vásárolni. Lehet hogy furán hangzik, ne kövezzetek meg érte. Kedves, normális fiatalember vagyok, csak ilyenben még nem volt részem... Természetesen a kiválasztott fehérneműt kifizetem :) Semmi egyéb dolgot nem várok el! Írj ha benne vagy, méreted is áruld el! Üdv!

2014. ápr. 27. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
De mi a jó neked abban hogy egy dagadt ronda nőnek veszel egy drága melltartót? Mert olcsóért tuti senki nem vállalja be. Nem nagyon értelek, nem láttál még hasig lógós csöcsöket és ez a vágyad?
2014. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tényleg, mi a poén ebben?

A fehérnemű szaküzletek 99 %-ban NEM fogják mosolyogva hagyni, hogy be is kísérd!

Sima ruhaüzletben pedig, ahol magasról tesznek arra, hogy ki kivel próbál, NEM tartanak ekkora melltartókat.

2014. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem dagadt, nem ronda :) Különleges :) Amúgy nem akarom bekísérni a próbafülkébe, csak ott lenni.
2014. ápr. 27. 18:49
 4/12 anonim ***** válasza:

1-es válaszoló: nem csak kövér nőknek van ekkora mellük. Ja és persze nem szilikonra gondolok! Nem azt mondom, sajnos nagyon ritka, de azért akad.

Egyébként az ötlet tetszik, nálam is lehet jelentkezni!:D

f24

2014. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hé, nem elcsalni a kedves hölgyeket! :)
2014. ápr. 27. 19:00
 6/12 anonim válasza:
Jézusom, ez mekkora baromság már?!
2014. ápr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
túl sok jelentkezőt ne várj...
2014. ápr. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen méretben tényleg eléggé bele kell nyúlni a pénztárcába. Legolcsóbb az M&S, ott lehet is próbálni anélkül hogy az eladó az ember arcába nyomulna. Viszont úgy működik mint a többi ruhaüzlet, ha épp megjött az áru, akkor van méret mindenből, ha még épp nem akkor meg alig van valami. Az meg egész egyszerűen nem igaz hogy csak kövér nőknek van nagy mellük. Pff. 65-ösből is van F-G-H. Tessék [link]
2014. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8-as,

azzal az oldallal van némi bibi!

Bár a 30 valóban 65, de mégse létezik, hogy ezen nők bármelyike is 65-ös melltartót hordjon!

Én hordok azt, és feleakkora a hátam.

Megtaláltam az oldal által javasolt kalkulátort és az izgi módon a 65A helyett 26D-t javasolt nekem!

[link]

2014. ápr. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na róluk tényleg elhiszem, hogy 65:

[link]

2014. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!