Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a rakott szoknyá...

Mit gondoltok a rakott szoknyáról? Hordható?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyenem van. Majdnem bokáig ér. De ha szükséges fel tudok belőle varrni.

Nem mai darab. A 80-as években készülhetet. De olyan mint az új. Őrülten tetszik. Szerintetek mennyire hordható?

Kamaszként nevettek már ki mert régimódiként öltöztem fel. Szeretném ezt elkerülni.


2014. ápr. 29. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon nem az én stílusom de ha neked tetszik és elég bevállós vagy hozzá,hord.

Mondjuk ha az alakod nem nagyon jó akkor szörnyen előnytelenül fog állni...legalább is úgy látom,hogy nagyon kiadná a csípőt mert olyan a fazonja is ráadásul az anyag sem segít rajta.

2014. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jobban megnézve az enyém nem pont ilyen. Nem rögtön deréknál kezdődik a rakás, kicsit leljebb így a csípőt nem adja ki. Nekem az tetszik benne hogy szupi lábakat csinál. És az nem tetszik hogy sűrű a rakás. [link]

Ha ilyen lenne akkor nem lenne kétségem.

2014. ápr. 29. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik hordjad, nem másoknak kell megfelelni.

Nekem rakottból csak a kockás mini tetszik, olyat hordok, a hosszú valahogy nem az én világom.

2014. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, ha illik hozzád és az alkatodhoz.

Ha nagyon vékony vagy, vagy esetleg fiúsabb az alkatod (egyenes/banán), akkor előnyös lehet.

Én inkább a lágyan eső darabokat preferálom.

2014. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez jobb: [link]
2014. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!