Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Látott valaki Mo. -n pont...

Látott valaki Mo. -n pont ugyan ilyen Air Max cipőt? Ha igen hol? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pont ugyan ilyen rózsaszín-fekete cipőt szeretnék nálunk lehet kapni?Itthon vagy külföldön olcsóbb,hol érdemes venni?


Ez a cipő:

Nike Air Max 90 Premium EM


[link]


[link]



#cipő #női #Nike Air Max #rózsaszín-fekete
2014. máj. 13. 05:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Itthon szét kell nézni minden nagy Nike-t forgalmazó helyen, Garage store, Players room, stb

Bár hozzánk elég sok modell nem jutott még el, de az biztos hogy cipőt külföldről felpróbálás és átvizsgálás nélkül nem rendelnék. Mert ha hibás, akkor még rá kell fizetni egész biztosan.


Itthon olyan 31-től 45ezer-ig terjedhet az áruk, gondolom a külföldről valóbehozatal sem olcsóbban jönne ki

2014. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én láttam a Debreceni Fórum bevásárló központban.Ha jól emlékszem akkor a Garage storban.

De ha arra járok ismét,megnézem neked ha gondolod,és az árát is.

2014. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat nektek!Igazából egy csajszin láttam ilyen cipőt aki pesten lakik lehet őt is megkéne kérdeznem hol vette.Körül nézek majd mindenhol de ha Debrecenbe a Garageba van akkor ha bemegyek egy Garage boltba és megkérem az eladókat hogy nekem pont ilyen kéne lehet hogy tudnának rendelni nem van rá esély?Külföldön laknak ismerősök lehet őket is megkéne kérni hogy nézzék meg mennyi meg van-e ilyen :) Debrecen elég messze van egy cipőért nem mennék addig max Budapest akkor :)
2014. máj. 13. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!