Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagymellű nők! Tudnátok...

Nagymellű nők! Tudnátok esetleg ajánlani webshopot, üzletet, ahol nagy méretben, viszonylag olcsón lehet melltartót venni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 16. 08:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne üzletet ajánlani ha írtál volna méretet... Marks&Spencer szerintem a legjobb, 4-8000 között már találsz melltartót, mindenhol máshol csak 10 felett. A kínálat kicsit ingadozó, van hogy rengeteg féle van, máskor meg alig valami. A Tescot is megnézheted, ott kis hátra D-ig vannak talán, de szerintem még E-re is jó, 80-tól vagy 85-től viszont egész G-ig vannak melltartók, árra nem emlékszem de nyilván barátibb mint egy márkabolt.

Esetleg ha közel van, bár ezt nekem is csak úgy ajánlották, még nem voltam ott [link]

Webáruházak: [link] esetleg [link] ez inkább turi de néha vannak új Triumph darabok kb 2000 Ft-ért.

2014. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Bocsánat. 75E a méret.


ÉS köszönöm a választ!

2014. máj. 16. 10:42
 3/12 anonim ***** válasza:
Triumph. Nekem is 75 e de sokszor 80 d tveszek mert kosarba ugyanaz, csak annyi hogy a legszorosabbra kapcsolom igy barhol tudok venni h&m stb.
2014. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
StopShop Óbuda, Felina outlet. 5e-ig vannak a Felina melltartók.
2014. máj. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De ott van pl. az angelinafehernemu.hu, ahol 20 ezerért megvehetetd azt a melltartót, ami máshol 7-10ezer :)
2014. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4-es, Stop-Shopos Felinában mikor voltál utoljára? Legutóbb (kb egy hónapja) úgy láttam mintha be lett volna zárva, de lehet hogy csak átmenetileg mert a honlapon még fent vannak. A vicc az hogy nekem tök közel lenne, de még sose mentem be mert alapból az van bennem hogy fehérnemű üzletben úgyse kapok semmit vagy csak nagyon drágán. Itt a gyakorin ajánlotta valaki pár hete, amikor legközelebb jártam arra volt pont zárva.
2014. máj. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3-as, elvileg úgy kellene venni hogy a legkülső kapocsnál legyen jó, mert idővel picit nyúlik az anyag és azt tudod ellensúlyozni a szorosabbra kapcsolással. Ekkora méretnél nem jó ha felcsúszik a hátadon.
2014. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen de igy nem csúszik fel ha a legbelsobe teszem jol tart. És igy barmilyen szépet vehetek mert régen erre nem jöttem rá és fajt a szivem a szép melltartokert. Meg gazdaságos is, mivel párezerért nagyon szoet kapok míg a felina iszonyat drága és nem jobb. S most hogy összemértem a felina 75 E melltartom a h&m essel 80D teljesen egyforma sőt pár milivel a 75 ös felina tünik nagyobbnak. Egyebkent a felinanal észrevettem hogy picit nagyobb méretezés mit a triumph stb.
2014. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
F&F-nél is szokott lenni nagyobb méretben, árban is nagyon jók.
2014. máj. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8: Akkor szerencséd van, én 75F vagyok, úgyhogy még ilyen csalással se tudnék bárhol venni. Bár lehet hogy jobb is, összevásárolgatnék annyit hogy a végén nem férne be a szekrénybe :).
2014. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!