Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hetente egy ruhadarabot...

Hetente egy ruhadarabot veszek magamnak, az nagyon keves? 21L

Figyelt kérdés
Van egy rovidnadragot, vagy egy topot, vagy egy ruhat, de altalaban minden heten veszek magamnak valamit.
2014. máj. 20. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
17%

nem értem mi ebben egyes hozzászólóknak a durva... sugárzik az irigység...


én fiú vagyok és számomra nem olyan fontos h folyton divatos legyek de még így is hetente-2 hetente veszek vmit... egy inget, pólót... így évente kb 100 ezret költök ruhára ami kb a negyede annak ami elmegy egyéb költség néven, barátnő, kaja, utazás, szórakozás, ez kb 4-500 ezer egy évben, és még a tech cuccokat nem is számoltam.

persze én keresem meg hozzá a pénzt.

2014. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én olyan havonta- kéthavonta veszek egyet. Régen nagyon sokat vásároltam, aztán rájöttem, hogy ez ilyen függőség volt, mert nem voltam boldog. Mióta találtam egyéb értelmes elfoglaltságokat, már nincs igényem vásárolgatni, unom, néha tévedek be egy-egy boltba, és csak akkor veszek meg valamit, ha olyan jól néz ki, mintha rámöntötték volna. Így kevesebb ruhám van, de azok jól állnak, és boldog vagyok, hogy nem vásárlással töltöm az időm.
2014. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%
Irigység? Szerintem minden dolgozó ember megteheti hogy akár naponta vesz valamit... de nem teszi, mert mi a frásznak? Pár éven belül annyi ruhája lenne ami nem fér el egy szobába, és a negyedét sem hordaná. Az ilyennek értelmes elfoglaltság kéne, mert a túlzott vásárlás valamiféle pótcselekvés, sokan új ruhákkal próbálják kompenzálni hogy mondjuk dagadtak, csúnyák vagy akármi, inkább ezen kéne változtatni, sportolni járni vagy akármi ami hasznos és értelme is van. A vásárlás nem ilyen.
2014. máj. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem fizetek az egyetemert kedveskem, es egesz biztos, hogy nem a te szerencsetlen adodbol jarok az egyetemre :p
2014. máj. 20. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!