Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek pánt nélküli...

Szerintetek pánt nélküli felsőhöz; hülyén néz ki; ha hagyom a fehér melltartópántot? Gáz?

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
igen!! vegyél pént nélküli melltartót
2014. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A fehér gáz. Egy színben a felsőhöz illő már nem gáz.
2014. máj. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Határozottan gáz.

Úgy mint a cipőhöz fűző, úgy a pánt nélküli felsőhöz pánt nélküli melltartó kell.

2014. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze. Mégis mi értelme pánt nélkülit húznod, ha elrontod a melltartópánttal?
2014. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát igen, a pánt nélküli felsőnek/ruhának pont az a lényege hogy pánt nélküli, te meg elrontod pánttal? Az úgy nem lesz szép...
2014. máj. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
és a szilikon pánt?
2014. máj. 20. 18:01
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az még rosszabb.
2014. máj. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%

a szilikonpánt a legrosszabb, az egyel kevésbé rossz a sima melltartó pánt, de az is nagyon pronyó, simán csak gáz a színben egyező pánt, de a legjobb lenne pánt nélküli melltartóval, vagy melltartó nélkül!


amúgy elmondanám, hogy a pánt nélküli cuccokat melltartó nélkül tervezték. ha szép melleid vannak, akkor vedd fel bátran úgy, ha nincsenek és ragaszkodsz a melltartóhoz, akkor inkább ne vegyél.


egyébként a pánt nélküli melltartó szerintem értelmetlen, vagy nem tudom az kinek lehet jó, nekem igen nagy mellem van (80 D) vékony létemre, egy időben szerettem volna pánt nélkülit, de ami tart is valamit az teljesen fullasztott és nyomorgatott. egy kismellű meg minek vesz fel melltartót pán nélküli cucchoz.


én eddig akit pánt nélküli melltartóban láttam csak azt láttam, hogy 15-20 másodpercenként húzzák fel, igazgatják.

2014. máj. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
kicsit lehet értelmetlen volt amit írtam, de a melltartó lényege, hogy a pánt segítségével tartja a mellett és szétoszlatja a súlyát a vállakon. nyilván az is számít, hogy a testedhez is szorítja, de a mell tartására a legfőbb eszköz a pánt. akinek szükség van tartani a mellét (mert lóg, vagy mert olyan nagy, hogy lobogna és nyilván lóg is valamelyest, hiszen nagy) annak nem fog tartani a pánt nélküli, akin meg megmarad, annak nincs rá szüksége. merni kéne melltartó nélkül is létezni, annál nincs szexibb!
2014. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

"egy kismellű meg minek vesz fel melltartót pán nélküli cucchoz."


Mert átlátszik a bimbó.

2014. máj. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!