Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhadarabot választanál...

Milyen ruhadarabot választanál Ebayről egy 19-20 évesnek?

Figyelt kérdés

Egy konyhai edény miatt töltöttem fel pénzt, de elnéztem valamit kezdő ebayes lévén és többe kerül, mint amit befizettem, illetve amit rászánnék, és más linken se találtam olcsóbban.

Úgy döntöttem, hogy ezt a pénzt akkor ruhára fordítanám, úgyis sok mindenre lenne szükségem. ( Többek között felsőkre, farmernadrágra, át nem látszó leggingsre, lapos talpú cipőkre stb... )

Most divatos dolgokat keresnék. Minőség ügyileg sem vagyok tisztában vele, mely termékeknél lehet gubanc illetve melyek a legközelebb állóak a képekhez.

Ha pénztárcám engedné, akkor olyan H&M stílusú dolgokat viselnék legszívesebben.

2500 Ft alatt keresnék bármilyen fent említett ruhaneműt, ami divatosnak mondható, meg is éri, és nem fog csalódás érni érkezés után sem.


2014. máj. 25. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Lánynak.
2014. máj. 25. 19:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Ékszerek, kiegészítők esetleg? Azokban kevésbé lehet csalódni.
2014. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kéne a méreted!

Bizonyos magasság (és "szélesség") felett a legtöbb ruha kiesik. Főleg az olcsóbbak keletről.

UK-ból, Amerikából minden méretű ruha kapható, de azok nem éppen az olcsóságukról híresek.


Mérd le magad (mell-derék-csípő) és úgy nézelődj!

2014. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ékszereket már rendeltem legutóbb, mert én is azokat láttam olcsón :)
2014. máj. 25. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!