Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a lány szép?...

Szerintetek ez a lány szép? Mit gondoltok róla? Miért? FONTOS

Figyelt kérdés

14 éves lány, lapockáig érő szőke, egyenes, dús hajjal, (néha lófarokban de általában kiengedve), 170 cm körül lehet,elég vékony, a combjai alig/régebben egyáltalán nem érnek össze. Punkrock,hardcore stb ilyen zenéket hallgat, nem ismerem nagyon ezeket a bandákat, de sokat szeret nagyon. Sok bandás pólója van, általában csőfarmerrel vagy rövidnadrággal hordja őket, de vannak ujjatlan egyszínű (általában szürke vagy fekete)ilyen pántos felsői is, most h jobb idő van főleg ezeket hordja ahogy láttam. Nem sminkel, a körmeit festi (általában feketére). Az arca aránylag szép, semmi különös, de amúgy cuki.

Belsőleg nem annyira ismerem, de elég kevés emberrel beszél, de ha ki kell állnia magáért akkor megteszi. Kevés barátja van és sokat piszkálták/piszkálják nem tudom pontosan miért, de ettől csak még csendesebb lett. Megbízható, és azokkal akikkel beszél nagyon jóban van tényleg. Kicsit félénk, mármint nem biztos h ez a jó szó rá, de fürdőruhában mutatkozni vagy túl sokat mutatni magából nem szeret, láthatóan kényelmetlenül érzi magát. Nagyjából ennyit tudok róla. Volt barátja egyszer, de már nincsenek együtt.

Mit gondoltok róla? Fiúk, összejönnétek vele? Én nem hallgatom a zenéit (én inkább pop stb) de van pár osztálytársam akik szeretik azokat a bandákat és odáig meg vissza vannak a zenei ízlésétől :D Barátkoznátok vele? Szerintetek szép?


Fontos lenne a válasz, majd elmondom miért.



2014. máj. 28. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szép-e azt nem tudom így megállapítani. De igen, barátkoznák vele.
2014. máj. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj annyira levágós hogy most magadról beszélsz :D

amúgy így nemlehet eldönteni semmit

2014. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek eléggé semmitmondó dolgok, ennyiből számomra nem derül ki az, hogy valaki milyen is igazából. Azt, hogy szép-e, pláne nem lehet kép nélkül eldönteni.
2014. máj. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A lány lehet, hogy szép, te viszont biztos, hogy buta vagy ha egy szöveges leírás alapján várod, hogy megmondjuk, hogy szép e vagy sem.
2014. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!