Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nok! Hogy tetszik...

Csajok, nok! Hogy tetszik nektek ez a szanddalt? Mivel vennetek fol?

Figyelt kérdés
[link]
2014. máj. 29. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Formára tetszik, csak a színe nem.
2014. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szép. bár én nem hordanám mert nem vagyok oda a magassarkúakért. szerintem egy lenge körlöknis térd felettig érő-vagy egy picit rövidebb szoknya (ami lehet mintás is) meg egy egy egyszerű de csinos poló, vagy blúz.

ha pedig nem vagy szoknyás típus akkor egy egyszerú cicanadrág-ami bokáig ér és így vékonyítja a bokát optikailag egy lazább, bővebb felsővel ami derekán öv van és az is vékonyítja a hasat. és ha szép alakod van akk nyugodtan túrd be a blúzaid a nadrágodba és hord úgy! de szinte bármivel fel lehet húzni.

egy kis segítség ha nem tudtam volna érthetően leírni:

[link]

[link]


16/L

2014. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2014. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ramcsiii ***** válasza:
Én is épp hasonlót vettem ma,csak kicsit divatosabb,csillivillibb..Én rhához vettem,esküvőre..
2014. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik.
2014. máj. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!