Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a napszeüveg jó férfiaknak...

Ez a napszeüveg jó férfiaknak is? (LENT)

Figyelt kérdés

[link]

Valami ilyesmit szeretnék, csomó helyen látok 1-2 ezer forintért ilyeneket, de nem tudom, hogy női vagy férfi?

A neten pilóta szemüveg a neve... Miért?

17/f



2014. jún. 11. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Magnum is ilyet hordott. A világháborúban volt divat a katonák között.
2014. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennél a szemüvegnél, hogy női vagy férfi szerintem a forma és szín alapján tudnád megkülönböztetni. A nőiek valamivel kisebbek a fejméret miatt, de ha rád az is jó (mert olyan a formája az arcodnak vagy kicsi a fejed), akkor hord azt. De szerintem ez lényegtelen, mert egyáltalán nem látszik, max ha összehasonlítasz kettőt.

Amire még figyelj, az a keretszín. Láttam már aranyban, lehet hogy csak én gondolom így, de szerintem az lányos :D Fiúnak feketét tudnék elképzelni, tehát a hidegebb színeket.

2014. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jól tud állni a pasiknak :)


arra figyelj, hogy ne ezüst tükörlencséset vegyél, mert visszatükrözi a fényt,és ha oldalról süt a nap, elvakít, vezetni nem lehet benne.

2014. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az aviator uniszex.
2014. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!