Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha olyan testalkatom van mint...

Ha olyan testalkatom van mint Amy Lee -nek, az csinosnak mondható, nem nagyon kövér? 168/65kg

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Kinek mi jön be. Nekem nem tetszik az ilyen "formás vagyok, de kissé hájas" alkat. Olyannak tűnik mint aki életében nem sportolt, nem edzett, meg sem mozdul egész nap és egészségtelenül eszik mindenfélét. Igazából ez engem nagyon taszít, akkor is ha maga a nő szép, ahogy Amy Lee is.
2014. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg attól függ, hogy kinek mi jön be, van akinek a te alakod tetszik a legjobban, másnak meg a full gebe.
2014. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése tényleg..nőként, amikor nekem ilyen testalkatom volt, kövérnek láttam magam és egy cseppet sem csinosnak, de van, akinek kifejezetten ez tetszik.
2014. jún. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
1 éve én is pont enni voltam! most 54 kg vagyok és még mindig nem érzem magam soványnak. A 65 kg már borzasztóan sok ekkora magassághoz.
2014. jún. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
4 A 65 lehet hogy kicsit sok, de az 54 pedig túlságosan kevésnek tűnik és az sem jó.
2014. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

06-13 06:42

Én is 65 kg vagyok, de felvilágosítalak, a borzasztóan sok nem itt kezdődik.

Én olyan 59-60ra szeretnék lemenni, az úgy jó volt/lenne.

(Voltam 83 is, tudom miről beszélek.)

2014. okt. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ízlés dolga. Valakinek bejön, valakinek nem. Szerintem nem kövér, de pár kilóval lehetne kevesebb ehhez a magassághoz. Viszont jól megválasztott ruhadarabokkal ilyen alkattal is lehetsz csinos.
2016. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!