Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt milyen színekkel dobnátok...

Ezt milyen színekkel dobnátok fel?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van pénzem új ruhára most, ha tehetném akkor így mennék a rendezvényre:

[link]


Ehhez viszont kéne cipő, blézer és csinos felső..


[link]

Ezek viszont megvannak. Egy világosabb árnyalatú bézs ceruzaszoknya, hasonló szabású fekete blézer, csinos fehér blúz, fekete magassarkú.


Ez viszont egy picit uncsi..legalábbis a másik szereléshez képest mindenképpen.


Milyen színekkel lehetne feldobni ezt? Gondolok itt körömlakkra, rúzsra, kiegészítőkre, stb.

Tudnátok mondani egy két ötletet?


Viszont van


2014. jún. 16. 23:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve, hogy 22 éves vagyok csak, és a fekete-bézs-fehér kombináció sokkal inkább öregít, míg a másik nagyon fiatalos.
2014. jún. 16. 23:41
 2/4 anonim ***** válasza:
Turi... ehhez az összeállításhoz nem annyira passzol a fekete blézer, pláne nyáron.
2014. jún. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Piros rúzzsal megvadíthatod :) Más kiegészítőt nem húznék hozzá, csak, ami a képen szerepel (fülbevaló, óra). Én azt a sálat hanyagolnám, mert az ing zárt nyakú, és van elől egy kis extra benne :)
2014. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A képet a netről szedtem, nem én állítottam össze. :)


Azért szétnézek majd hátha találok olcsón egy két dolgot, de ha nem, akkor a piros rúzs azt hiszem jó lesz. :) Én is erre gondoltam első körben.

2014. jún. 17. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!