Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Interneten érdemes cipőt...

Interneten érdemes cipőt vásárolni?

Figyelt kérdés
Egy Nike cipőt szeretnék rendelni ami itthon 40 ezer forint kint 120 dollár, honnan érdemes és mire kell figyelni?

2014. jún. 18. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából mind1, a visszajelzésekre figyelj a vásárlók által. Ne azt nézd hány csillagot adtak, bár az is fontos, HANEM hogy mit írtak. pl kopás, szét esés egyebek, meddig bírta.

A gyártó oldalán nem fogsz ilyeneket találni, amazonon nézd meg, ott vannak szállítók is.

Egyébként csalókás lehet a méret mert különböző méretezések vannak amcsiban mint itt.

ált. 25 dollár a szállítási díj ide hajóval. Na most azt nem tudom, hogy még arra rá jön e a magyar posta ami legalább 2000ft.

Szal max számolj úgy 5500+ot az eredeti árra.

2014. jún. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy más a méret de ha itthon felpróbálom és azon is rajta van az amerikai méret is (nekem 9,5 us) akkor annak jónak kell lennie nem?

Az is érdekelne hogy melyik oldalról rendelsz és hogyan kell fizetni meg ilyenek...

2014. jún. 19. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!