Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért írják, hogy aki a...

Miért írják, hogy aki a turiből öltözködik, azzal tuti nem jön szembe senki ugyanolyan cuccban?

Figyelt kérdés
Ezzel a plázákra akarnak utalni? Vagy a kínai cuccokra? Amúgy én plázába vásárolom a ruháim, és még sosem fordult elő, a kérdésben említett eset...pedig nem írtó drága ruhákban járok...
2008. júl. 31. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Mert a turiban csak egy olyan ruha van amit megfogsz abból nincs olyan h 500szín meg méret.
2008. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Mert a turiban egy ruhából csak egy darab van, csak egy szín és csak egy méret. A plázában és a kínaiban vásárolt cuccokat is meg lehet venni különböző méterben/színben... mégha egyes boltokban csak limitált számban forgalmazzák.
2008. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Na meg maguk a plázából öltözött csajog is tök egyformák, tisztelet a kivételnek.
2008. júl. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Azért írják, mert azok különleges szállítmányok, pl. valaki megvesz Angliában egy márkás extra vagáns ruhát, de valamiért nem tetszik neki vagy ajándékba kapják és leadja a ruháit ami már nem kell nekik és különböző országokba viszik ki ezeket a ruhákat eladni, és így nem jön senki Veled szemben az utcán ugyanolyan felsőben és tök jó pofákat ki lehet fogni, pl "Leave the chocolate, and nobody gets hurt!" imádom az ilyen ruhákat :)
2008. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Azért mert a külföldön elkapkodott kollekciók utolsó darabjait találod meg amivel legfeljebb az adott országban tudnál "összefutni" az utcán!


Ja és ami a legjobb a turikban mindíg jóminőséget találsz nem a kínaiak által kontárul összevart száz polóból 50 ugyanolyat. Én rengeteg dolgot találtam már ott például: Orsay alkalmi felsőt, lengyel blúzokat kézzelfestett selyem nadrágot, Mark&spencer blúzt, hippi stílusú felsőt.


Egyépként az egyediben az a legjobb, hogy sose megy ki a divatból...

2008. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én például utálom a plázát mert bemegyek egy butikba, és az az érzésem, hogy ilyen futoszalagról lejött ruhákat látok, klónoknak...nincs benne semmi egyedi, a turiban még az is nagyon ritka, hogy ugyanazt a felsőt kétszer vagy más színvariációban megtaláld...(AZ előző válaszoló)
2008. aug. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát jó... engem zavar, hogy a turik a legtöbbjében olyan összedobottan vannak a cuccok:S Amúgy meg nekem nincs affinitásom a válogatáshoz. Mindegy, majd ha elsőnek előfordul velem, hogy valaki az én ruhámban jön szembe, akkor majd meggondolom...

(Amúgy a kínai ruhásboltokat még a turinál is jobban nemkedvelem :S )

2008. aug. 1. 19:12
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Jobb turikba a szebb ruhák vállfán vannak így áttekinthetőbbek ;)
2008. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem csak a jobbakban a legtöbben válfán vannak, csak azért írják ki, hogy turi mert van egy-két ilyen járóka szerű tároló, de szerintem jobb mint ezek az elegáns butikok, tényleg olyan mintha klónoknak készülnének a ruhák, de ha te nem szeretsz egyedi lenni...
2008. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Egyépbként nyilvánvaló, hogy egy kis sznob vagy aki lenézi a turit, és azokat akik ott vásárolnak, de aki egyszer talált ott valami különlegeset, az nem tudja abbahyagni...:)
2008. aug. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!