Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti egy farmert illetve fehér...

Ti egy farmert illetve fehér nadrágot, szoknyát csak egyszer vesztek fel, vagy amennyiben nem látszik rajta, semmi, akkor akár többször is?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
persze két mosás közt gondolom
2014. jún. 20. 13:37
 2/5 anonim ***** válasza:
nadrágot ha egész nap rajtam van akkor 2 nap után már általában kimosom ha csak 1-2 órára veszem fel akkor elmenni boltba ide-oda akkor több napig is elhasználom
2014. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy jó módszer: szagminta :DD

De tényleg :))

2014. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én többször is felveszem a farmert meg a fehér nadrágot is. Persze nyilván csak akkor, ha nem lett koszos. Irodában dolgozom, nem igazán koszolom össze. A szoknyákat általában viszont csak egyszer veszem fel, mert a legtöbbje nagyon összegyűrődik a nap végére.
2014. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha csak pár órát van rajtam, akkor kb 3x veszem fel, de ha egész nap rajtam van, akkor megy a mosásba :)
2014. jún. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!