Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Converse cipőm belseje a...

A Converse cipőm belseje a kislábujjamnál kezdd kikopni. Érdemes lenne visszavinni a boltba? Esetleg másnál is van/volt ilyen próbléma? Mit csináltatok vele.

Figyelt kérdés
2014. jún. 23. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én is úgy vettem észre,hogy ezek a cipők elég hamar kezdenek tönkre menni...nekem a sarka kezdett el kopni. Attól függ,hogy mennyi ideje vetted a boltban a cipőt,a blokkon rajta szokott lenni,hogy mennyi ideig cserélik ki a terméket. Ha még benne vagy az időben,akkor vidd vissza szerintem, ami felmerülhet lehetőségként: javítás,csere vagy levásarolhatod az árát. A pénzed is vissza kérheted,de általában nem nagyon akarják visszaadni. Ha nem tudtok megegyezni az eladóval akkor élhetsz azzal a lehetőséggel,hogy írsz a vásárlók könyvébe.
2014. jún. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azt mondták hogy 6 hónap garancia van rá, szóval akkor vissza viszem mert még bőven benne vagyok a garanciába.

Te mitcsináltál vele?

2014. jún. 24. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!