Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csinálják ezt? Ruhák.

Miért csinálják ezt? Ruhák.

Figyelt kérdés

Mint sokan, én is Facebookon hirdetem a ruháimat. Vannak jelentkezők, viszont van egy pár kamus. 2 hete lebeszéltem egy csajjal, hogy megvenné az egyik ruhámat, félretettem neki. De mivel nem reagál, ráírtam még egyszer tegnap, hogy mikor találkozzunk. Erre írja, hogy mégsem kell neki. Egy másik meg a pénztárcámra csapott le, lebeszéltünk mindent, viszont csak seen-elte az üzenetemet, de nem válaszolt... Eladtam másnak. Még egy pedig ígérte, hogy jelentkezik, de nem történt semmi.


Örömmel passzolom tovább én is a ruhákat áron alul, mindketten jobban járunk.


Na de nemcsak velem fordul elő ez, többek között, egy csoportban olvastam egy másik csaj posztját, hogy ilyenek, hitegetők inkább ne jelentkezzenek. Ez alatt a másfél-két hét alatt meg már simán eladhattam volna másnak, ha korrekten jelez, hogy mégsem kell neki.

Miért jó ezeknek, hogy lefoglalnak egy ruhát, aztán mégsem kell nekik...?



2014. júl. 15. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem, miért csinálják, de szerintem ciki nekik később szólni, hogy "jaj mégsem". Vagy nem tudom... Én is utálom, mikor ezt csinálják, mert más tök szívesen elvinné gyorsan, de nem, mert le van foglalva... A legjobb az, amikor rájuk írsz, de válaszra sem méltatnak, pedig ott van, hogy az üzenetet látták.


A másik kedvencem, amikor az eladók kiraknak valamiről egy képet, oszt kész. Se egy ár, se méret, se postaköltség, csak annyi, hogy "érdeklődj privátban". Hát, basszus, egy csomó fölösleges üzenetváltástól megkímélnénk egymást, ha egyszerre minden fel lenne tüntetve! Mert ha kinézem magamnak, jaj-de-tetszik, aztán meg kiderül, hogy kicsi, akkor csak nagyobb a csalódás.

Ki lehetne írni egyben az egészet: ár, méret, centikkel lemért méret, hol vehető át, postaköltség mennyi, ki fizeti, csere van-e. És kész. De neeeeem, inkább várjak a válaszára, meg lessem óránként, hogy vissza írt-e.

Gyááááááá!

2014. júl. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, ez meg a másik :/ Az ilyen posztokat simán átlépem.
2014. júl. 15. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Be tudnád linkelni a csoportot, ahol hirdeted? :)
2014. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!