Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen szoknyát túlzás az...

Egy ilyen szoknyát túlzás az utcára, hétköznapi viseletként hordani? Senkit nem láttam még a környezetemben, aki ilyet hordana (lent)

Figyelt kérdés

Tehát, már egy ideje akartam magamnak egy ilyesmi szoknyát: [link] (rajtam egy kicsit hosszabb)

Meg is vettem magamnak, de itthon próbálgatva olyan ünneplősnek éreztem magam benne. Mivel magamon kívül még senkit sem láttam ilyen szoknyában, félek,hogy megszólnának érte, hogy ez meg milyen ünnepségre készül.

16/L


2014. júl. 18. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

tényleg ünnepélyesen néz ki, főleg a fekete színe miatt, pedig nem rossz:)


sokat számít az is mivel kombinálnád

2014. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem az
2014. júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, mentek a zöldek.

Természetesen nem fehér felsővel kombinálnám, hanem valamilyen színessel,rosszabb idő esetén farmerkabáttal.

2014. júl. 18. 15:02
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan fölveheted.Csak az a lényeg ,hogy mivel Például egy kockás inggel (mint a képen is)nem tűnik ünneplősnek. Esetleg keress rá : "black skater shirt" nézegess képeket ,hátha találsz valami jó ötletet.


(egyébként nekem is van ilyesmi szoknyám, és még nem szóltak meg érte ,hogy ünneplős. :) )

2014. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de tényleg ünneplős hatású kicsit. Más színt kellett volna venned, akkor nem lenne ilyen probléma.

De bevállalható, azért ritkábban szólnak meg, ha túl vagy öltözve kicsit, mint ha szakad farmerban mennél színházba. :D

2014. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Direkt akartam feketét, az olyan örök.(Bár más színűt nem láttam)

Na mindegy, legalább van egy szép ünneplős szoknyám :')

2014. júl. 18. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó én is ilyen szoknyát keresek csak bordóba és lágyabb anyagból. Az a lényeg hogy laza felsőkkel kombináld ősszel/télen pedig harisnyával, bokacsizmával, kötött felsővel egy kiegészítőkkel fantasztikusan fog kinézni::)
2014. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most elèg nagy divat ez a szoknya, nagyon sok lányon látni ilyet és szerintem nem néz ki ünneplősen
2014. júl. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem felveheted hétköznapokon is, én sok lányt látok ilyesmi szoknyákban amúgy :)
2014. júl. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan szoknya,mint a franciáknál a kis fekete ruha.A stílusát az határozza meg,hogy mivel kombinálod.Hétköznapokra is teljesen jó,viszont ünnepélyekre is.Csinosabb leszel,mint az átlag,de az miért baj,ha valaki ad az öltözékére? :)
2014. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!