Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vidékiként próbálom eladni a...

Vidékiként próbálom eladni a ruháimat fb csoportokban, olx-en, jofogason, esélyem sincs eladni, mert nem vagyok budapesti? Nem lakom bp közelében

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
postán is el lehet küldeni ha valakinek meg tetszik valamelyik ruhadarab :)
2014. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok esélyt nem látok rá, ha postával küldöd akkor meg azért nem kell senkinek mert úgy már drága lesz. De megpróbálni meg lehet. Én inkább odaadom a megunt ruhákat a rászorulóknak... sokat nem lehet rajtuk úgysem keresni, feleslegesnek tartom eladni.
2014. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha márkásak (de ez vonatkozik arra, ha bp-i vagy arra is). Mert rájöttem, h az ott nézelődök csak márkanevekre keresnek rá.Pl. Mayo, My 77, Sugarbird stb. A többi cucc eladhatatlan ( vki, aki 4 éve már árul)
2014. júl. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
áron alul adom őket, tökéletes állapotúak, az összes márkás, az elmúlt 2 évben szedtem őket össze, h&m, mango, zara... 500 és 2000 között hirdetem ezeket, nem hiszem, hogy olyan drága lenne postával, az plusz 500 ft max, ennyiért... :/
2014. júl. 24. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Biztos nem amiatt, hogy vidéki vagy, mert én bp-i, de alig van, aki személyesen átvenné, postázok inkább.


Az azonban igaz, hogy régebben nem volt ennyi hirdetés ezen oldalakon (2 éve tucataszám adtam el havonta, ma 2havonta megy el egy ruha 1-2 ezerért), most meg mindenki árul mindent.Mindenki csak eladni akar, de venni alig...:(

2014. júl. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!