Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek merjek felvenni...

Szerintetek merjek felvenni szoknyát ilyen undorító lábakkal?

Figyelt kérdés

Figyelem, a képek sokkolóak lehetnek :D

[link]

[link]

Próbáltam borotválni, próbáltam epilálni, de a végeredmény mindig ez lesz. Ha egy ideig nőni hagyom a szőrt, és akkor leepilálom, akkor még egész tűrhető egy ideig, de nem növesztgethetem állandóan.

Már arra is gondoltam, hogy az egészet lekenem a francba alapozóval, de akkor naponta használnék el egy tubust.

Tudom, hogy csúnya, az a kérdés, hogy mennyire.

Ti mit gondolnátok, ha ilyet látnátok, illetve ti mit tennétek a helyemben?

Annyira szeretnék végre mást is hordani a hosszú nadrágon kívül :(

Kulturáltan fejezzétek ki a véleményeteket kérlek!

16/L


2014. júl. 26. 17:07
1 2
 1/12 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nincs baj ezzel (általában csak akkor látszik , ha az ember direkt figyeli). Ha meg nagyon zavar, de szeretnél szoknyát hordani, vegyél hosszú szoknyákat, most úgyis divat.

Amúgy a kipirosodás nem műlik el egy kis idő után? Nekem ha este csinálom meg a szőrtelenítést, akkor általában reggele már nem nagyon szokott látszani.

2014. júl. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ilyen, sőt, még rosszabb is, mert vannak halványabb csíkjaim is, mégsem gondoltam egy percig sem, hogy emiatt ne vegyek fel szoknyát. Valószínűleg másnak fel sem tűnne, hogy "csúnyák" a lábaid, mert nem is azok. Persze nem vagy tökéletes, mint ahogy senki sem, mert nem Photoshop Köztársaságban élsz, szóval ne foglalkozz ezzel! Mikor én a még csúnyább lábaimat mutogattam szoknyában, akkor is megdicsértek, hogy hordhatnék gyakrabban szoknyát, mert milyen csini vagyok benne. Szóval nyugodtan vegyél fel szoknyát! :)
2014. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak közelről ilyen, messziről nem látszik hogy pöttyös, semmi baj vele. Nekem is ilyen volt amíg nem vettem egy rendes epilátort ami tényleg kiszedi a legkisebb szőrt is rendesen.
2014. júl. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Photoshop Köztársaság, ez kész! :D


Nekem ekcémám van, amitől van, hogy véresre vakarom a lábam, de tojok mások véleményére, ha melegem van rövidnadrágot veszek. Vagy szoknyát.

2014. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krémet nem próbáltad?
2014. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha kicsit barnítanád akkor nem látszana ennyire :)
2014. júl. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nyugodtan húzhatsz szoknyát szerintem.

Ha barnulnál szerintem segítene, kevésbé ütne el a bõrödtõl. Nekem is ilyen pöttyös szokott lenni a lábam miután leborotválom. Hófehér bõröm van ezèrt nagyon meglátszik. A húgom meg elég barna, az õ lábán egyáltalán nem látszódnak ilyenkor nyáron. A bõrirritációra testápolót szoktam kenni, attól elmúlik. Bár nyáron nem mert nagyon izzadok és nem akarok még attól is ragadni.

2014. júl. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is kínlódok a szőrmumussal.

Még egy opció a földig érő szoknya, amikor nőni kezd :)

2014. júl. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Húzz egy vékony harisnyát, azon át kevésbé feltűnő!
2014. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ilyenek a lábaim, és engem nagyon zavar.. Sajnos távolról is látszik. :( Én szoktam felvenni szoknyát meg rövidnadrágot, de végig azon stresszelek, hogy ki látja. Nekem az epilálás után is ilyen, mert egy darabig vörös pöttyös, aztán mire az elmúlik már barna pöttyös megint.. Én amúgy ezt szoktam használni:

[link]

Nekem nagyon sokat segít, nem lesznek tőle sima lábaim, de egész tűrhetően néznek ki távolról, és még a legvilágosabb árnyalat is ad nekik egy kis színt.

2014. júl. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!