Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Ti hordanátok skót...

Fiúk! Ti hordanátok skót szoknyát? A buli kedvéért, vagy csak úgy alkalmanként, vagy ha a párotok megkérne rá.

Figyelt kérdés
2014. júl. 28. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:

En amugy is hordanek magamtol, nem kene megkerni nincs abban semmi kulonos csak a mai prud, szemermetes ferfiak felejtettek is el, hogy az okori katonak miben is harcoltak!

Es milyen jol nez ki meg ma is egy hoplita vagy romai legios szerelese!

Mert kevesen tudjak, hogy ez is ferfi ruha volt csak ugy mint sokminden mast ezt is lenyultak a nok tolunk !

2014. júl. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Hát nekem furcsa önmagában, miért akarna egy magyar fiú skót népviseletet hordani. Amúgy szerintem alapjában jó dolog a régi viseleteket feleleveníteni, de a táj- és kultúraidegen megoldások nem mindig sülnek el jól. Ha egyedi megjelenést szeretnél, a régi magyar ruhák közül is biztosan találsz olyat, amiből manapság is hordható viseletet lehetne kialakítani. Pl. nemrég láttam egy videót egy japán énekesről, aki szintén egy náluk tradicionális alsórészben lépett fel popkoncerten, neki nagyon jól állt, de ugyanez egy magyar pasin elég furcsa lenne.
2014. júl. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miert amerikai nepviselet az jobb?

Veszko csizma cowboy kalap stb.

2014. júl. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha a párom meg felvenne ilyet

2014. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán kipróbálnám milyen egy kilt
2014. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem.
2014. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!