Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg ennyire ciki, hogy...

Tényleg ennyire ciki, hogy futócipőnek vettem egy Nike Airmax-et?

Figyelt kérdés
Vettem egy Airmaxet, mert nagyon kényelmesnek tűnt, de azt vettem észre, hogy csomó csaj megbámult, amikor ebben futottam. Egy szaktársam meg is kérdezte még nyár elején, hogy tényleg képes vagyok-e sportolással tönkretenni egy ilyen jó cipőt. Elvileg ez erre van kitalálva, nem? Vagy ez valami társadalmi előírás, hogy kb. kisestélyihez és pizsamához is azt vegyem fel, mint az Airmax tulaj lányok egy jelentős része?
2014. júl. 29. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Nem, hanem egyszerűen nem futócipő. Nem a pénzről szól ez, hiszen egy futócipő is annyi, mint egy Nike Air, szóval...


de ez egyébként sajnos ugyanolyan, mint magassarkúban futnál.:) a térdeidre majd vigyázzál, ha rendszeresen futsz ebben!

2014. júl. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző válaszolóval. Bár nekem nincs ilyen cipőm, de barátnőm futott benne és azt mondta, hogy nagyon nem jó rá. Szóval ez a cipő igazából semmire sem jó, utcára ronda, sporthoz meg gagyi. Jobban jártál volna egy rendes futócipővel.
2014. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem ciki, mert tényleg futócipő.
2014. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmit már én is kérdeztem. Azt írták hogy az az air max amit most boldog doldogtalan hord, az futáshoz nem igazán való. Van olyan air max (több féle van) ami futáshoz való, de az máshogy néz ki.

Szóval ez inkább olyan divat cipő mint a converse. Semmire nem való, csak rajkózni, mindezt jó drágán.

2014. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom itt ki miről beszél, de nekem és páromnak is Airmax futócipőnk van, kizárólag futáshoz, sporthoz használjuk. És tökéletes a célra, nagyon kényelmes, jó fajta cipők.

Minket nem szoktak megbámulni sem miatta. Mondjuk felénk nem is hordanak ilyen cipőt utcára, csak sporthoz az emberek.

2014. júl. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Hülyék ha megbámulnak ezért. Vagy divatmajmok. Mert ez futócipõ, és nem más.
2014. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon kényelmes, eszméletlen jó benne futni, nincs "magassarkúban futós" érzésem, és utcára is szívesen felvenném, ha nem lenne ennyire ormótlan.
2014. júl. 31. 12:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Az air max cipőkből van több féle..

pl. air max 90, air max thea, air max hyperfuse stb stb...


Az air max 90 az NEM futócipő.. ha valaki nemhiszi el, menjen fel a playersroom oldalra és a ha megnézitek a nike utcai cipőket akkor fogtok látni pár air max 90et, de persze van air max futó cipő is biztos de az nem ilyen nagy durung..

2014. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!