Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korig elfogadott ez...

Hány éves korig elfogadott ez az öltözék?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, de még mindig úgy öltözködök mint 14-16 évesen. Ne dedósságra értsétek, inkább úgy mondom, hogy tornacipő, kapucnis pulcsik, csőfarmer stb... de ezek normális színűek pl: fekete, szürke, és semmi csicsa-micsa. Tudom, hogy mindenki azt vegye fel amibe jól érzi magát, meg ne kövessük a divatot mert az nem egyedi. Eszem ágában sincs változtatni, csak úgy kíváncsiságból érdekelne a véleményetek, hogy mégis hány éves korig nem néz ez ki hülyén. Kort is írjatok.
2014. júl. 29. 15:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális.

20 vagyok és ugyanígy öltözök. Sőt, inkább színesen, és Disney pólókat hordok.

2014. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
En is hasonlokepp oltozkodok, annyi kulombseggel, hogy kapucnis helyett sima poloim vannak a tobbi stimmel, pedig mar a 30- on is tulvagyok
2014. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
24 éves vagyok, de halálfejes pólókat, kapucnis koponyás pulcsikat is hordok, általában csőgatyákkal meg bakanccsal. Nem gáz, normálisan öltözöl :)
2014. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ez teljesen normális még huszonévesen is

amúgy én is ilyeneket hordok meg az ismerőseim nagy része is

2014. júl. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ja és én is 18 vagyok :)
2014. júl. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok és én is hasonlóan öltözködöm (csak annyi, hogy csőfarmert nem hordok). Általában feketét viselek és a bakancsomat sem nőttem ki még szerencsére, pedig 16 éves korom óta megvan. :))
2014. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám. Azt látom, hogy a barátnőim akik pár éve még velem együtt nyomultak farmerban és tornacipőben mára már mind nőiesebben öltözködnek. Én meg itt állok, és ugyanúgy öltözködök mint 15 évesen. Gondoltam is rá, hogy lehet, hogy újítani kéne, de nem akarok. Én szeretem a farmert és a tornacipőt. Szerintem nem gáz. Pl. most vettem egy Adidas sneakers-t, mire anyám felvont szemöldökkel közölte, hogy ezt tiniknek találták ki, és semmi nőies nincs benne. De nekem egyenlőre semmi kedve a szoknyákhoz és a blúzokhoz. Ez van. 18l
2014. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül :D

21:54 én is pont ugyan ezt veszem észre a környezetemben, mindenki szoknya, cicomás blúzok mindenféle csúnya színekben stb, csak én maradtam olyan amilyen.

2014. júl. 31. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!