Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha minden nap magassarkú...

Ha minden nap magassarkú cipőt hordok, igaz, hogy egy idő múlva nem tudok járni majd lapostalpú cipőben?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2014. júl. 30. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem spec. tapasztalatom nincs, de egyik barátnőm régebben évekig csak magassarkút hordott. Tud járni a laposban is, de gyönyörű bütyke nőtt, ami minden időjárásváltozásnál fáj neki. Pedig még 30 éves sincs.
2014. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 órát bírtam kb 10 centis sarokkal. Utánna olyan volt mintha a pisai ferde torony lennék. Ha minden nap abban lennék akkor valószínűleg tengeribeteg lennék utánna plusz leszakadna a lábfejem annyira fájna.
2014. júl. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy jó ideig próbálkoztam magassarkúval a párom miatt... mert 30 cm van köztünk... de nem és nem. A legminőségibb darabok is tönkreteszik a lábat, a gerincet. Ha magassarkút hordtam egy hónapig minden nap, akkor utána napokig nem hogy laposban, de sehogy nem tudtam járni, max csoszogni, és az is fájt.
2014. júl. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hosszú távon 5-7 centinél magasabbat nem érdemes hordani. Az még kényelmes.
2014. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudsz, de eldeformálódik a lábfejed, ezzel számolj. Ilyenkor nyáron nagyon jól látni strandon, szandálban az idősebb (kb. 35+ éves) nők lábát, az ujjaik egymásra tolódtak, bütykük nőtt, eltorzult a lábkörmük stb. Szerintem nem éri meg.
2014. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tud, mert a sarok fölötti résznél valami inszalag vagy nem is tudom mi összezsugorodik.
2014. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 amira21 ***** válasza:

Nem tudom mennyi idős vagy....

De a fiatalok többsége "menőnek" tartja ha magassarkúba van. Nekem is volt olyan osztálytársam aki még kirándulásra is 20 centis magassarkúba jött, mert neki az kényelmes meg ilyenek.

Igen lehetséges hogy most az, de 20-30 év múlva nem

Személyes tapasztalat:

Anyukám ugyanilyen volt. Imádta a magassarkúkat. Bolti eladóként dolgozott/dolgozik. Kb 35 éves koráig a 8 órát magassarkú cipőbe dolgozta le.

Na igen, most meg csak a top-shopból rendel cipő a kényelmesek....

Nem is engedi hogy mindig magassarkúba legyek, mindig figyelmeztet. Szóval nem is hordok (kivéve ha az alkalom megkívánja)

Hidd el egy topiba is csinos tudsz lenni.

Mellesleg nagyon gáz ha valaki felveszi a magassarkút és nem is tud benne normálisan menni :))))

2014. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!