Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Téli női ruhatár?

Téli női ruhatár?

Figyelt kérdés

Alapdarabokat szeretnék beszerezni. Miket kellene vennem? Tudom, messze van még a tél, de szeretnék előre gondolkodni, összeállítani egy listát, kalkulálni.

21 vagyok, egyetemista, a stílusom nőies, modern, némi vintage beütéssel.


2014. júl. 30. 23:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Huhhh akkor kezdjük az elején:) Nem tudom, kabát-sapka-sál-kesztyű terén hogy állsz, de ezek alapok (mármint ha nem akarsz megfagyni), de gondolom ezek vannak neked.. :D

Egy csizma (lehet magassarkú, de lapos is, vagy mindkettő-te döntésed) viszont van aki sima bokacsizmát, bakancsot vagy sportcipőt (igen láttam már olyat is, bár azt nem ajánlom) hord.

Farmer, kardigánok-pulcsik, hosszú ujjú pólók. Ezek a nagyon alapok, ha kedveled a nőies stílust akkor harisnya, szoknya, blúzok, esetleg egybe ruhák.

Igazából kb. ennyi, de vannak "kiegészítők" is pl; lábszárvédő, derékmelegítő, cicanadrág(ha hideg van én farmer alá hordom), trikó(szintén ha hideg van).

Igazából fő a réteges öltözködés pl; trikó, egy blúz, rá pulcsi, kabát, farmer.. (persze ezekhez felveheted a "kiegészítőket" is).

Remélem tudtam segíteni, ha kérdésed van nyugodtan kérdezz:D

2014. júl. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem télen olcsóbbak a téli ruhák és nagyobb a választék mint nyáron. Nem?
2014. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!