Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet egyszerűen megtanul...

Hogy lehet egyszerűen megtanulni magassarkúban járni?

Figyelt kérdés

Életem első "sarkas" cipőjét 6.-ban kaptam, törpesarkút, azzal nem volt gond mert vastag tömör sarka volt. Aztán 11.-ben elkértem anyukám magassarkú csizmáját, (10 centis tűsarok fémből) azzal gond nélkül eltipegtem télen (száraz időben), idővel már futni is tudtam benne, ha megláttam párom vagy barátnőm a folyosón. Gondoltam akkor tudok járni, kis kori lábujjhegyen járós mániám használt. Vettem magamnak egy 5 centis a tűsarkúnál kicsivel vastagabb sarkú szandált, mert esküvőre mentünk tavaly nyáron. Itthon egész jól eltipegtem csak csúszott a talpa a járólapon. elvittem koleszba, és gondoltam meglepem párom, kicsíptem magam kimentem a kolesz elé de amint aszfaltra értem éreztem hogy nem csak a járólappal volt gond. 5 lépésből 3x kibicsaklott a bokám. elkezdtem fel alá menni de nem akaródzott, végül eddző cipőben mentem el.


A másik hogy a fent említett cipők között volt egy [link] ilyesmi cipőm, imádtam, de nekem sajna csámpás a lábam mert 5-6 felvétel után már ferde a sarka, mert kifelé lekopik.


2014. aug. 1. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát... gyakorolni kell, izmos láb kell ami megtart, és megfelelő cipő. Pl azt írod 5-6 felvétel után ferde a sarka? Na az valami iszonyat ócska lehet, mert normál cipő hónapok után sem lesz ferde, és nem kopik el.
2014. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nálam az összes mert csámpás a lábam, és kifelé "dőlnek" a lábaim. meg mifelénk rossz az út meg murva stb stb
2014. aug. 1. 11:50
 3/14 A kérdező kommentje:
[link] a 2. az én lábtartásom. mezitláb nem látszik annyira
2014. aug. 1. 11:53
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is csámpás a lábam, de nekem ez nem okoz problémát.

Nézd meg ezt a videót és sok-sok gyakorlás. :)

[link]

2014. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A csizma jobban tartja a lábat mint a szandál, ez lehet az egyik oka. Ha ennyire ferde a bokád akkor nem ártana felkeresni egy ortopéd orvost.
2014. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
sajna most egy rakat alkalom lesz hogy illene szép cipőt húznom és kevés rá az idő :( van egy cipőm, amibe eltudok menni de karácsonyig se bírná ki. az a legszebb sajnálnám kidobni :(
2014. aug. 2. 11:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy csúszik a talpa a szandálodnak, valószínűleg ezzel lehet a gond. Attól még, hogy az aszfalt felülete összességében kevésbé csúszik, mint a járólap, annak is vannak simább részei, amin megcsúszik a talpad, aztán megakad ott, ahol érdesebb, és már bicsaklik is ki a lábad. Szóval ne magadban keresd a hibát, hanem a cipődben... próbálj kezdeni valamit a csúszós talpával, rengeteg hasznos praktika van, amivel javíthatsz rajta!
2014. aug. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen :) a suliban járólapos az egész épület már az udvartól. Az osztálytermek egyedül fapadlósak. És sajna az ilyen talajon úgy totyogok mint egy pingvin. EZ a kifelé erőlködő nő belül félős h elesik mindenki előtt. Ha kimegyek az aszfaltra és olyan a sarok nagyon jól megy. Anyósom szerint igazi nőnek nézek ki olyankor. de hát igen, féloldalasra lejárom a cipőm.

Sajna én még nem találkoztam gumitalpú magassarkú szandállal :) Bár lehet, hogy van, évente 2x megyek ruhaboltba.

2014. aug. 4. 10:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, akkor milyen talpa van a szandálodnak?
2014. aug. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
[link] a sarka ilyen de csak egy sima lapostalpú szandi
2014. aug. 4. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!