Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord ilyen sok lány/nő...

Miért hord ilyen sok lány/nő (majdnem biztos) hamis Louis Vuitton táskát?

Figyelt kérdés
2014. aug. 1. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert azt hiszik menő, pedig nagyon gáz. Sőt, akármilyen márka replikája gáz. Ha valakinek nincs rá pénze, ne akarjon menőzni. Nincs viccesebb mint bkv-n nyomorogni látni olyan embereket akiknél ilyen táska van:-D Hisz akinek van pénze eredetire, nem fog tömegközlekedni.
2014. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert tetszik nekik a táska dizájnja, viszont nincs pénzük a eredetit megvenni... mit nem lehet ezen érteni? Szerintem nem gáz, mindenki olyan táskát használ, amilyen tetszik neki.
2014. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Mert azt hiszik, ettol valakik lesznek. Az igazan gazdagok nem hordanak ilyesmit, mert nekik nem kell mutatni mekkora vagyonuk van. Proli szokas ez, mint ahogy a kilonyi fux meg a meteres markajelzessel ellatott ruha/cipo hordasa is.
2014. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert többnek akarnak látszani... Holott messziről ordít, hogy nem eredeti az a táska. Pedig a hamisítvány árából már egy Zara, Mango táska simán kijönne. Sosem fogom ezt megérteni én sem!
2014. aug. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Én nem hordok, így csak tippelni tudok. Például elképzelhetőnek tartom, hogy nem is tudják, hogy a táska, amit megvettek, egy nagymenő márkának a koppintása, egyszerűen csak megtetszett nekik. Ez továbbvezethető: azért vették meg mások, mert látták, hogy sok lánynak van ilyenje, elterjedtnek, divatosnak találták.


Lehetséges az is, hogy figyelmetlenek voltak és annyira nem értenek a márkákhoz, így úgy gondolták, másnak sem fog feltűnni, hogy a táskájuk nem eredeti. Mivel viszonylag divatosan öltözködnek, úgy gondolhatják, hogy "kinézhető belőlük", hogy a táskájuk eredeti.


Ott van az is, hogy lehet, naivan azt gondolták, olcsón eredetihez jutottak.


Sok oka lehet, de szerintem legkézenfekvőbb, hogy nem gondolták túl a dolgot és megvettek egy táskát, ami tetszik nekik.

2014. aug. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nagy Veronika Anna válasza:
0%
mert ma már sokszor a nők nem a szép arcuktól, vagy a szép testüstől akarnak vonzóak lenni, hanem a pénzüktől. (ami ha nincs,kamu termékekkel pótolják) szomorú dolog:(
2014. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Prolik, nincs ízlésük, ennyi. Az meg a világ legrosszabb dumája, hogy pooooooont a luxusmárka fazonja tetszett meg nekik és ezért veszik a kínaipiacos koppintást :D
2014. aug. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs viccesebb mint bkv-n nyomorogni látni olyan embereket akiknél ilyen táska van:-D"


Én mondjuk nem szeretem a Vuittont, de sok márkás táskám van. Külföldön élek, de amikor itthon vagyok, szinte kizárólag tömegközlekedek. Pont mindenki magasról tojik rá, hogy milyen táskám van vagy órám stb., és ez így van rendjén.


"Az meg a világ legrosszabb dumája, hogy poooooont a luxusmárka fazonja tetszett meg nekik"


Én simán elhiszem, hogy így van, hiszen (jó esetben ugye) az eredetit is ezért veszik meg (legalábbis én, de lehet, hogy kisebbségben vagy naív vagyok).

2014. szept. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!