Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek változott felnőtt...

Nektek változott felnőtt korotokra az öltözködési stílusotok?

Figyelt kérdés

27 vagyok, egy éve dolgozom rendes helyen(előtte egyetemre jártam), és mióta dolgozom, tök máshogy öltözöm szabadidőmben is.


Munkába egybe részes nyári ruhákat hordok, és szoknyákat toppal. És már azt vettem észre, hogy ha a boltba megyek csak ki (Bp), akkor sincs rajtam soha a régi farmer rövid nacim, vagy a színes gatyáim vagy a miniszoknyáim (azok a nyári típusúak).


Próbáltam felvenni őket, de kellemetlenül érzem magam bennük, pedig jók rám:)


Megöregedtem?:) És ez a változás természetes?


2014. aug. 1. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Természetes, az ember változik, és az is, épp mi tesz jót a szemének, miben érzi jól magát.

Én sokáig nagyon egyszerűen öltöztem, például a blézereket lefújoztam, de 20 évesen vettem egyet, és azóta három van )lenne több is, ha lenne pénzem). Persze én nemrég léptem ki a kamaszkorból, így természetes, hogy meguntam a Mickey egeres pólókat és társait. Most már inkább az egyszerűen elegáns, csinos ruhadarabok érdekelnek, azokban érzem magam nőnek.

L22

2014. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze. Az alap irányvonal adott, de ezen belül ahogy telnek a évek, elmozdul a hangsúly.
2014. aug. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

en max annyit valtoztam amennyit a trendek

lassan 40 vagyok, igaz nem érzem magam annyinak de kb ugyanúgy öltözöm mint tinédzser koromban

2014. aug. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Dehogy öregedtél! Csak kinőtted a tiniribi "mindent kipakolok és mindenhova ugyanazt veszem fel" stílust, már ha azt lehet egyáltalán stílusnak nevezni.
2014. aug. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4: nem, mert attól még az egybe részes ruháim is csinosak, pl. van olyan, aminek nincs háta, csak a csípőmnél kezdődik az anyag. Csak valahogy olyan gyerekesnek találom ezeket a rövidnacikat meg pólókat már...
2014. aug. 2. 11:15
 6/12 anonim ***** válasza:
De hát én is ezt mondom. Szexis vagy és nem közönséges. A kivágott hátú felső izgalmas, kifinomult, míg a pi.. az ágyékot is szabadon hagyó rövidnaci olcsó és fantáziátlan.
2014. aug. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

mondjuk ezeket a szavakat senki se ejtette ki a száján ennél a kérdésnél, amiket te elképzelsz.


rövid nadrág alatt ezt értem: [link] :)

2014. aug. 2. 19:35
 8/12 anonim ***** válasza:

már az igazat sem szabad leirni, ha az nem felel meg az elvárásoknak?


miert kellene nekem öregesen öltözködni, ez lenne az elvárásotok, mi?


Hát tehettek egy szivességet, szerencsére nincs szükségem a gyksok engedélyére

2014. aug. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
utolsó: sajnálom.:( szerintem egyébként nem lehet itt leírni...mert lepontozás jár mindenért ezen az oldalon...:/
2014. aug. 2. 21:50
 10/12 anonim ***** válasza:

nem is neked mondtam kérdező, hanem mert kicsit elkeseritett hogy még egy ilyen szimpla témában is képesek egyesek lepontozni. egyébként meg nezzetek körbe, a legtöbb felnőtt is úgy öltözik mintha tizenéves lenne


régen a gyerekek is inkább felnőttesen öltözködtek, eleg megnézni az 1920as, 30as fotókat, most ez is megfordult, igaz annyira nem zavar engem, szeretek sportcipő, farmer, póló kombóba öltözni, sőt szinek terén extrémebb vagyok mint tizenévesen.

2014. aug. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!