Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha szívesen öltöznék hercegnőnek, mikor egyáltalán nem olyan a stílusom?

Figyelt kérdés
Nem hordok élénk színeket, szinte csak feketét, fehéret, bordót, sötétkéket, illetve még szeretem a pasztelles színeket, de azokban hullának nézek ki. Bőpólós-bakancsos-bőrkabátos típus vagyok (leginkább grunge-nak mondanám magam, de igazából nem képviselek kifejezetten semmilyen öltözködési stílust), sokszor mégis arra vágyom, hogy tüllszoknyában, meg magassarkúban táncolgassak egy bálban(vagy akár itthon a tükör előtt:D), balettozzak, stb. Nem értem. Miért? :) 15/l

2014. aug. 7. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert fiatal vagy, és változol belül, emiatt kívül is. Hány idős rocker nőt látsz? Nincs belőlük sok, mert idő közben felvettek egy nőiesebb stílust. Egyébként ha jó a stílusérzéked, nem ragadsz bele szélsőségesen ebbe a stílusba, és tudod ötvözni az eleganciával. Akkor kiélheted szoknyás vágyaidat is. :)

Én is általánosban színes harisnyákban jártam, meg Mickey egeres pólókban, középsuliban volt egy hippisebb korszakom, majd jöttek a cicanacis-hosszúruhás szerelések, most pedig, 23 évesen már az elegáns, visszafogottan szexi ruhákra utazom, de van nőcis, fekete bőrzsekim, és a csíkos harisnyák szolidabb változatairól sem mondtam le. :) Hagyd, hogy elcsábulj. Ha valami tetszik, tedd magadévá.

L23

2014. aug. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokakat megkérdeztem, szerintük nőies maradok ebben a stílusban is. Bár nem tudom, hogyan csinálom, a lényeg, hogy rockernek biztosan nem mondanám magam. De köszönöm!
2014. aug. 7. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, miért érzed úgy, hogy mindig ugyanúgy kell öltöznöd. És ha egyik nap nem a szokott, halál unalmas öltözékedet veszed fel, akkor mi lesz? Összedől a világ? Ha igen, az baromi véletlen egybeesés lesz, nyugi.

Persze vannak bizonyos szabályok az öltözködésre nézve, amiket illik betartani, de azon túl mi értelme van korlátokat szabnod magadnak? Az ember ennyire nem egysíkú, pláne a te korodban. Nyugodtan vedd fel, amit akarsz, ha bárki megszól érte, az elmebeteg és ne foglalkozz vele. :D

Fiatal nőként a munkahelyemre elegánsan és visszafogottan megyek (mert nem árt a professzionalitás látszatát megadni meg ez a dresscode amúgy is :D), baráti programokra akár farmer-pólóban, egye-egy bulira szinte jelemezben, mert miért is ne, randira csinosan és csajosan, ha olyan az alkalom szexin stb. Szerintem így érdekesebb a dolog. :)

(és bocsi, de ezt muszáj kimondanom: nőies tuti nem lehetsz. Maximum csajos vagy lányos maradsz a ruhákban. Majd nőies leszel pár év múlva, nem kell azt elkapkodni, tovább tart, mint a mostani időszak amit majd sosem kapsz vissza. :D)

2014. aug. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!