Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen Bioteches fehérjét...

Milyen Bioteches fehérjét ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, melyiket gondoljátok a legjobbnak? (Egyéb tapasztalatok is jöhetnek..)

2014. aug. 9. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt a testépítés kategóriába kellett volna írni:D
2014. aug. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Kategória.:DDDDDDDDD

Egyébként, szerintem a SCITEC fehérjéi klasszisokkal jobbak. Nekem legalábbis sokkal jobban beváltak.

De ha mindenképpen Biotech fehérjét szeretnél inni, akkor tudom ajánlatni a Wight Loss, )PinkFit) shaket. (jó lett volna tudni azért, hogy lány vagy-e, na, mindegy. Én lány vagyok, Biotech-től eddig azt ittam, de nem volt annyira jó amúgy.)

Nekem ebből a csokis-mogyorós jött be leginkább.

Scitec-től 100% Whey Protein. IMÁDOM!!!

Csokis-mogyorós szintén nyerő ebből is, azon kívül epres-fehércsokis, és a fahéjas almás nagyon tuti még nekem.:)

2014. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Más márka is létezik eme kettőn kívül, pl. Myprotein.
2014. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Második vagyok, a saját vèleményemet írtam le. Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy a MyProtein vagy a Superior14 és társaik nem jók...
2014. aug. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!