Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok ehhez a szetthez?

Mit szóltok ehhez a szetthez?

Figyelt kérdés

A cipőt nem tudom eldönteni hogy inkább lapos legyen vagy magas?


[link]


2014. aug. 10. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A nadrág jó, viszont a felső elég öreges (nekem legalábbis). A szandál sem tetszik, Vans-ből meg jobb színek is vannak. Ráadásul ahogy nézem ez Era. Egy csajos szetthez meg sokkal jobb lenne egy Lo pro. A nyaklánc meg valahogy túl sok, bár én Eleve nem szeretem az ilyen bizsukat, meg úgy általában az ékszereket.
2014. aug. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a nadrág tetszik, a felsőt már nem venném fel, de a színe jó, meg biztos van akin jól is áll

a táska is tetszik, a nyaklánc viszont szerintem nem jó (főleg ehhez a felsőhöz, egy ilyenhez mélyebb kivágás kéne)

2014. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ilyen nacim van, csak nem tudom milyen felső állna jól hozzá. Tetszenek ezek az ujjatlan ingek. Jobbat nem találtam az oldalon amit tudtam volna tenni hozzá, de keresek.
2014. aug. 10. 20:34
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


ilyenre gondoltam inkább, csak szinesben nem találok

2014. aug. 10. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg tök elegáns, nőies:) nekem tetszik.
2014. aug. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!