Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak 13-16/L lányok válaszát...

Csak 13-16/L lányok válaszát várom. Csajok nektek bejön ha gey srác lila csőgatyát hord? Annyira nem cső de sokan mondják h jóláll. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 17:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
23%
szörnyűűű. már a csőgatya a pasikon, az is szörnű, de ha még lila is az nagyonnagyon. az emberiség nevében, kérlek ne vegyél fel ilyet!!!
2010. jan. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Hát h mi a véleményem?Hányni tudok tőle!Olyan férfiatlan amikor a pasik női ruhákban járkálnak.És agyonvasalt haj persze szigorúan hajlakkal fixálva és icipici pálcikavékony test.És még fekete festett köröm.Fúj!Legalább nézzetek ki úgy mint a fiúk.Van egy példám is.Volt egy ismerősöm és megkérdezte tőle egy idősebb bácsi:Meg tudnád mondani kislányom hogy merre van a posta?Na azóta nem néz ki úgy mint egy divatmajom.Kár h ki ment a "divatból" a normális kinézet.
2010. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos :) attól függ persze, hogy ki viseli és hogy mit hord még mellé és persze hogy beleillik e az alap ruhatárába :P
2010. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Nekem sem jönnek be a csőgatyás vasalthajú srácok...

Csak én azt nem értem hogy a fiúknak ez miért jó? miért kell vasalniuk a hajukat a körmüket festegetni szájfényt!(láttam már ilyet is) használni? Az ilyesmi a lányok dolga! Most ezzel nem azt mondom hogy ha pasi/fiú akkor legyen szakadt meg igénytelen.... de egyik másik srác ahogy kinéz az túlzás... Lassan többet foglalkoznak magukkal mint a lányok!

15/L

2010. jan. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Nem jön be,de ma már mást se lehet látni csak retrós eperfagyikat (rózsaszín ing-fehér gatya,ezekről az eperfagyi jut eszembe elsőnek) meg csőgatyás langyikat. A lányok meg fiúsak lesznek,kész szerepcsere...

Ivarérett hímek,legyetek már férfiasak vazeeee'!

15/L

2010. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Nem jön be, inkább a sima egyszerű egyenes szabású farmer. Annyira idétlenül néznek ki ezek a szivárványszínű gatyák a pasikon...Tehát a válaszom egyértelmű NEM.

16L

2010. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

a-a :S


13/L

2010. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:
31%

Szerintem nagyon aranyos és attól is függ hogy hogy áll a pasinak.. ők is akarnak magukra adni;)

16L

2010. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
De örülök, hogy a 13-16 korosztály elenyésző részének az a véleménye, hogy ez okés... De sajnos nem csak a fiúk ruhájával van gond, a lányok nem tudnak női ruhát felvenni...
2010. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

hát nekem se jön be..

már csak magassarkú kéne hozzá meg pink póló xD

2010. jan. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!