Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez hamisítvány?...

Nicorette_1312 kérdése:

Szerintetek ez hamisítvány? Miből látszik?

Figyelt kérdés
[link] Ő róla lenne szó. Gáz ha nem eredetit hordok ha esetleg nem az?

2014. aug. 18. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl szines,és nagyon otromba.Én fel nem venném!
2014. aug. 18. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Abbol latszik, hogy amugy 40e felett vannak ezek a cipok eredetiben, ezt meg 8000-ert aruljak, raadasul nem csak ezt az egy darabot, hanem meg meretet is tudsz valasztani. Lopott es/vagy hamis garantaltan.


Amugy igen, gaz ha hamisat hordasz, mert latszik hogy hamis. Nem mellesleg tenyleg csiricsare, ciganyok hordanak ilyen tarkabarka ruhat...

2014. aug. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az árán szerintem is látszik, hogy ez nem eredeti. Nem értek annyira az ilyen cipőkhöz, nekem nincsen egy sem csak már láttam párat, úgyhogy a külsejéből nem tudom megítélni.

Amúgy nekem nincs bajom azzal, ha valaki kamu márkás cuccokat hord. Nekem is van olyan adidas vagy nike pólóm, nadrágom, ami nem eredeti, de rajta van a márkajelzés. Én nem a márka miatt szoktam megvenni ezeket, hanem mert tetszik vagy jó az anyaga mert néha a kínai cuccok között is van olyan. Mondjuk én csak tesire vagy otthon biciklizni, kutyátsétáltatni hordok ilyeneket, oda meg úgyis mindegy, utcára nem szoktam mert nem vagyok olyan sportos típus, nekem nem állnak jól ezek. Szerintem csak azok cikik, amiken nagyon látszik, hogy hamisítvány, az anyaga miatt vagy mondjuk a hatalmas esetleg "elrontott" márkajelzés miatt. Én sem szeretem az ilyen cipőket, nem tetszenek, de ebbe nem szólok bele mert más az ízlésünk, neked kell tetszenie. Én a helyedben nem rendelném meg mert szerintem sem eredeti és félnék, hogy borzasztóan kényelmetlen, rossz minőségű vagy a mérete miatt.

2014. aug. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez eddig a legócskábbnak látszó hamisítvány. Erre elég ránézni, az orra is ronda, nem ugyanolyan mint az eredetinek, a pipa is furcsa rajta valamiért. Meg úgy az egész rettenetesen néz ki. Nekem van 2 eredeti Air Max, szóval én felismerem a hamisítványt, habár nem mindet, mert vannak egész jók is már... de amit linkeltél pont nem olyan.

40ezres cipőket senki nem árul 8000 ft-ért, mivel még használtan is el lehet adni 20+ezreké.

2014. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt az árából látszik..másrészt nézz rá. Én nem értek ezekhez a cipőkhöz, de ezen még én is látom, hogy nagyon gagyi replika.
2014. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez 1000% hogy kamus. Ha ránézel egyből látszik, mert ilyen eredeti air max nincs. Amúgy szerintem gáz, főleg ha valaki észreveszi.
2014. szept. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!