Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok ti milyen ruhát és...

Lányok ti milyen ruhát és egyéb kiegészítőket vennétek fel, ha igazán szexinek, csábítónak akartok tűnni?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is.

2014. aug. 18. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

haat :) vmi pant nelkuli miniruhat, egy hozzaillo magassarkuval, meg nyaklancot, esetleg egy karkotot :))

17L

2014. aug. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Te perverz állat, fejezd már be az itteni kérdéskiírásokat arról, hogy melyik lány milyen ruhát hord! Erre vered???
2014. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
És tényleg ő az! A másik kérdésénél is írt nekem privátot és most is, ami egy azon felhasználótól származik "Takarodj màr a....ba te bu...áns k....g senki nem kérdezett"
2014. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És mizu az oldaladdal, amit indítottál? Ennyire szánalmasra sikeredett, hogy visszatértél ide?
2014. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen oldal de akadjatok már le innen sok hülye gyps okoska elhihetitek letojlak bennetejet. Ha nem tetszik minek olvassátok ?? ;) sok segg ...
2014. aug. 18. 17:10
 6/13 anonim ***** válasza:

Olvasás nélkül honnan tudjuk, hogy nem tetszik?


És igen, kizárólag azért járok erre az oldalra, hogy a te szánalmas kérdéseidet olvassam, amire tudom, hogy vered a farkad, mert nincs nagyobb öröm az életedben, mint hogy itt olvasgasd a női szoknyákról a kommenteket.

2014. aug. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tehetsz egy szívességet, amúgy neked ilyen jó a szemed, hogy onnan látod én mit csinálok :)? hogy vakulnál meg :)
2014. aug. 18. 17:39
 8/13 anonim ***** válasza:
ugyan azt, mint egy átlagos nap. farmer póló és az elmaradhatatlan kapucnis pulcsi Fallen cipővel. nem vagyok szeximaca mégis van párom :D
2014. aug. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szexisen, csábítóan csak itthonra öltözök fel a Páromnak, utcára nem, nem vagyok kíváncsi a bambán bámuló, kocsányokon lógó bárgyú szemekre. És mivel csak Neki öltözök így fel, így a világnak kb. 0 köze van hozzá, hogy mit veszek fel ilyenkor. 24
2014. szept. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Arra azért kiváncsi lennék, hogy az 1-es válasz miért csak 65%-ban hasznos? Mi a baj azzal az összeállítással? Miért pontoztátok le?
2014. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!