Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miskolcon melyik üzletben van...

Miskolcon melyik üzletben van nagyobb Nike Airmax választék?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Szinvaparkban a Garage Store... Máshol max egy-ketőt láttam, ott meg a fal tele van vele.
2014. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez viszont engem is érdekelne....:DDD, -vagy esetleg még máshol ? 22/F
2014. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem azt a cipőt, de kétségtelen, a Szinvában már a kirakatból ordít, hogy nagy a választék :)
2014. aug. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2: Máshol még nem láttam, hogy őszinte legyek. Nike márkabolt sajnos nincs, ahol forgalmazzák ott meg főleg futócipőket látok, amit én nem bánok, hogy őszinte legyek :D Max Sportdirektben tudom elképzelni, de nem biztos.
2014. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A Garage-ban csak színesek vannak, nekem meg visszafogottabb fekete/fehér, nyugisabb színben kellene.
2014. aug. 20. 13:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm az infòt ėn is :)))) akkor hamarosan megyek Miskolcra a Szinvába es ott megveszem az eddig legdrágább cipőmet: egy Nike Air Max Lunart...:DDD - már alig várom...;)))
2014. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Garage-ba most érkezett pár hete sima fehér, egyébként tényleg csak színeseik vannak sajnos. Nem tudom, méreted van-e, de érdemes betelefonálnod és meglesik neked.


Ha meg nem találsz neked tetszőt, nézz szét Rooftopon, a barátnőm onnan rendelt.

2014. aug. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi az infót ! :)))
2014. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!