Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek hogy tetszik, ha egy...

Kinek hogy tetszik, ha egy lánynak "romantikus" stílusa van? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

2014. aug. 20. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem tetszene 16/F
2014. aug. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bejön 17/F
2014. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Attól függ, mit értesz romantikus stílus alatt. Én pl. azt, hogy az illető lány mellőzi az állandó farmerviselést, helyette általában szoknyát/egyberuhát hord balerinával vagy egyéb csinos női cipővel. Kiegészítőként esetleg virágot tűz a hajába. Szóval összességében bájos, nőies külseje van. :) Ha te is hasonlóra gondoltál, akkor igen, nagyon tetszik! :) Csak sajnos nem nagyon találkoztam még ilyen lánnyal. :( 23/f
2014. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3: hát..ez a stílus (legalábbis nekem) valahol a cuki,a laza,és a nőies között van :)

Pl.: télre kötött pulcsi,farmer/cicanadrág,ékszer,valami szép csizmával

most nyáron is sokszor volt,hogy városba szoknyába mentem,teljesen átlagos napon stb..:)

2014. aug. 22. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik, de én is inkább azt értem romantikus stílus alatt, mint a 3-as válaszoló. Pl. a cicanadrág szerintem nem igazán ide tartozik.
2016. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!