Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz az, ha fiú...

Mennyire gáz az, ha fiú ruhákat hordok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves lány vagyok, hiphopozok, így van egy kis "swages" beütés az öltözködésemben, akinek tetszik tetszik, akinek nem, az ne emiatt szóljon hozzá légyszives. Szóval nemsokára elmegyünk majd shoppingolni, és szerintetek mennyire lenne gáz, ha a fiúrészlegen vennék pólókat? :) Nadrágot természetesen nem, csak imádom a fekete laza felsőket, mindenféle csicsa nélkül. Hozzá ugyanúgy csőfarmer stb, cipőbe meg Vanset, Converset meg ilyeneket hordok.

2014. aug. 20. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
nem gáz
2014. aug. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen (sőt, még később is 16-18 évesen) nekem is voltak férfi fazonú felsőim, csak én együtteses pólókat hordtam, és akkor még nem tudtam, hogy azokból van női fazon is :D
2014. aug. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Hááát szerintem csak egy kicsit gáz...Szerintem egy lány hordjon lányos ruhákat egy fiú pedig fiúsat! A Convers pedig lehet ilyen is olyan is!
2014. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó de most képzeld el, hogy alapból imádom az ülepes gatyákat, snapback meg ilyeneket, mivel ez illik a sportomhoz.. És ha egyszer ott ilyeneket hordok, nehéz ám a hétköznapokban szoknyát!
2014. aug. 20. 20:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát, ez nem valami jó indok.. :) A plázacicák elmennek tűsarkúban meg koktélruhában az edzőterembe, ott átveszik és beleizzadnak a mackóruhájukba, majd kifele megint felveszik a kisruhát.


De amúgy nem gáz, csak később majd nehezebb lesz megtanulni felöltözni úgy, hogy az jó legyen egy komolyabb munkahelyre. Meg aztán ilyen korban nem is kell cicomázni magad, sokkal fontosabb, hogy praktikus legyen a ruhád.

2014. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vans cipő jól ál a lányoknak
2014. aug. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2%

Itt tenyleg sok a rezso az nem vitas, de meg betegek is vannak akik tamogatjak es nem irtjak ezt a betegseget!

A kerdesre a valasz: jo uton haladsz a homarok foldje fele!

Gratulalok taps - taps ...

2014. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kérdező még szinte gyerek, miért változna néhány pólótól homárrá? Mi ez a hülyeség? Nekem is voltak férfi fazonú pólóim tinikoromban, mégsem voltam/vagyok leszbikus.
2014. aug. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
27%
Engem lebúzáznak és körbe röhögnek főleg itt és utcán a csajszik (iq bajnokok)mert fényes harisnyát hordok, de nekem tetszik és hordom, neked is tetszik ez-az a másik nemtől, fordítva nem piszkálnak fura módon, akkor hord, neked tetszik az a lényeg.
2014. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem mondanám gáznak, de mondjuk jónak sem:D egy lányon nem túl előnyösek a férfi ruhák..régen én is bő zenekaros pólókat hordtam, de utólag látom, hogy úgy álltak rajtam, mint egy zsák.
2014. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!