Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj ezekkel az alsónadrág...

Mi a baj ezekkel az alsónadrágokkal?

Figyelt kérdés

Sokan meghökkenve kérdezték már suliban is és öltözőben is, hogy miért ilyen alsógatyákat hordok mindig. Szerintem semmi baj nincs velük, és csak ilyet hordok mindig, mert nagyon kényelmesek és jól is állnak rajtam.

Szóval ilyenekről van szó:

[link]

[link]

Kíváncsi vagyok hogy van-e valaki aki szintén ilyet hord, vagy hogy egyáltalán mi a véleményetek róla... :)



2014. aug. 21. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha így kidudorodik a csomag akkor elég viccesen néz ki. Meg minek ilyen hosszú szár? Tök értelmetlen. Ez az aminél a fecske alsó is sokkal jobban néz ki.
2014. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát van, amelyikben jobban kidudorodik, de arról nem én tehetek, hogy meg vagyok áldva mérettel :D egyébként fecskét soha az életbe nem vennék fel... Ebben viszont nem mozdul el a csomag, tart mindent, nem csúszik fel meg ilyenek.. :)
2014. aug. 21. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert fura hogy majdnem térdig ér. Van hasonló fazon rövidben is [link]
2014. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok.

Szerintem nem rossz, de a rövidebb, amit a 3-as hozzászóló linkelt, az jobban tetszene.

2014. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én nem vagyok szakértő, mert lány vagyok, de mintha egyik fiúismerősöm vmi olyasmit mondott volna, h a rövidebb feszülős boxer kidörzsöli a lábát.. ezzel a hosszabbal sincs baj
2014. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez inkabb rovidszaru biciklisgatya mint sem alsonadrag.
2014. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, hogy ilyen hosszú szára van..tényleg fura.


24N

2014. aug. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem speciel nincs semmi gondom vele, csak az volna a kérdésem, hogy tesi órán akkor mi van rajtad? :D
2014. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó gatyók,bár szerintem ezek csak magas fiúknak áll jól.Ha magas vékony vagyv akkor nagyon szexi lehetsz benne.én breif-t hordok az jobban fekszik nekem.
2014. aug. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindnekinek a válaszát! :)

Aki azt kérdezi, hogy tesi órán mit hordok: térdig érő Joma sportgatyát. Nem látszik ki a boxer.


Utolsónak: magas és vékony vagyok (184cm körül, és 55kg környékén), és én is úgy vélem, hogy jól áll rajtam ;)


Igazából nagyon kényelmes mind, és nem gyűrődik fel a szára..

2014. aug. 25. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!