Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy hívják ezt a ruhadarabot?

Hogy hívják ezt a ruhadarabot?

Figyelt kérdés
Szóval néhány pólóhoz szokott lenni, meg biztos lehet külön is venni, bár úgy még nem láttam, ilyen kis mellényféle. Ujjatlan, ilyen nagyon vékony anyagból van, tulajdonképpen csak dísz a pólókhoz, általában kicsit hosszabb az alja, hogy így lógjon. nem lehet összekötni/csatolni/húzni elől, csak úgy lóg.. Ennél jobban nem tudom elmagyarázni. De a lényeg, hogy valahogy meg kéne neveznem, és nem tudom mit mondjak rá, mert én mellénynek hívom, de hát nem ilyen normális mellény végülis..
2014. aug. 22. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmire gondolsz?
2014. aug. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyesmire gondolsz?: [link]
2014. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi utána jutott eszembe, hogy ujjatlan.de a mellenynel jobb kifejezés nekem se jut eszembe
2014. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
kimono?
2014. aug. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát ez egyik se az :/ De majd kicsit később át tudom rakni a gépre a képeket, le van fényképezve és akkor megmutatom.
2014. aug. 22. 19:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyen? [link]

[link]

A nevét nem tudom, én csak top-mellénynek hívom :D

2014. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Iiigen, ilyenre gondoltam. De mégis mi ez? Topmellény:D
2014. aug. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!