Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete táskához fel lehet...

Fekete táskához fel lehet venni barna bokacsizmát?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a barna bokacsizmák, de legtöbbször egy fekete táskát hordok, és félek, hogy nem nézne ki jól a kettő együtt.

2014. aug. 25. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nincs olyan hogy 'nem lehet'. Egyébként is feketéről beszélünk bátran vedd meg ami tetszik
2014. aug. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted, én is felvenném. :)
2014. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha már divat szabályokról beszélünk már nem érvényes az a szabály miszerint a cipőt a táskával kell "szinkronizálni". Szerintem a fekete mindennel talál,a barnával is.Tehát ha az öltözéked többi része is stimmel kromatikailag akkor rendben lesz.
2014. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a kettő nem üti egymást, nyugodtan

csak arra figyelj, hogy az öltözéked többi része menjen a csizmához

2014. aug. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 25. 15:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, törvénybe ütközik :)

Amúgy szerintem lehet, csak több színt ne nagyon keverj bele az összeállításba, (kivétel a kék farmer) és inkább a fekete domináljon.

Pl. barna bokacsizma+fekete kabát+sötétkék farmer+fekete táska+barna sál, kiegészítők. Szerintem ez együtt tök jól nézne ki :)

2014. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 The answer ***** válasza:
Elméletileg a hölgyek táska és cipőszínének vagy meg kell egyeznie, vagy összeillőnek kell lennie. Ez természetesen férfiakra ugyanúgy vonatkozik, és tágabb értelmezésben minden bőrkiegészítő (cipő, öv, bőrtáska, óraszíj, etc.) azonos színűnek kell lennie, legalábbis formális ruházat esetén. Más esetben egyszerűen összeillőnek kell lenniük.
2014. aug. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nyugodtan felveheted. Én is így szoktam öltözni. Fekete táska, barna bokacsizmával.Csak jól kell kombinálnod a színeket ahogy a többiek mondták. :)
2014. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ilyenekre figyelni, hogy a táska meg cipő egyforma legyen stb, nálam az a lényeg, hogy a színek harmonizáljanak. Soha senki meg nem szólt vagy nem néztek rám furcsán azért mert ez vagy az a kiegészítő nem olyan színű volt, mint a másik :D
2014. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!