Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő ezzel a nadrággal...

Ez a cipő ezzel a nadrággal össze illik?

Figyelt kérdés

Nadrág: [link]


Cipő: [link]


Bármilyen véleményt meghallgatok



2014. aug. 26. 16:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hááááát a cipő fazonával semmi baj, de a színek nekem nagyon furák. A cipő mondjuk lehetne fekete, vagy még a zöld is jobb lenne, mint ez a szürke a barna nadrághoz.
2014. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy a divathoz értek, de az én ízlésem alapján fel lehet venni együtt. Színre sincs probléma, barna nadrághoz illik egy szürke/fekete, vagyis "semleges" színű cipő. Stílusra is passzol, persze az sem mindegy, hogy felül mi van. :)
2014. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam vagyis inkább arra irányult a kérdés hogy a színei milyenek. De esetleg leírnátok hogy milyen szín megy mihez igy farmer téren megköszönném. :))
2014. aug. 26. 16:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán, bár nekem ez a cpő alapból nem jön be, elég ormótlan.
2014. aug. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Esetleg egy fehér/sötétzöldes v nyakú poló
2014. aug. 26. 16:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Max. 10est szánok cipre. Deichmannból milyet ajánlanátok?
2014. aug. 26. 16:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Fekete cipő, barna nadrág, sötétzöld póló kombinációt el tudom képzelni. Mondjuk, fehér pólóval is. Lehet, hogy az még jobb, mert nem tudsz mellé lőni egy estleges rossz zöld árnyalattal, ami fura a barna mellett...szerintem cipőből eleve célszerűbb fekete, barna, szürke (és ezek árnyalatai) színűeket beszerezni, amihez gyakorlatilag bármilyen nadrág felvehető.
2014. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ha minőséget akarsz, és nem félsz attól, hogy drágább legyen, akkor a Tiszát tudom ajánlani. Az elsőt öt évig hordtam, most a másodikat nyúzom, de tök kényelmes, minőségi cipő, és bármilyen színben kapható.
2014. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tokeletesen passzol, bar szerintem ez a gatya kicsit draga. A new yorkerben nincs jo aranyban az ar a minoseggel, dragan adjak a silany cuccokat.

Ugyanezt a gatyat megtalalod kinaiban is, olcsobban (tapasztalat).


A cipo viszont nekem kicsit ormotlan, a helyedben nem ezt valasztanam. A helyedben nem vennek olyat, aminek ilyen bokaresze van, nem valami stilusos, nincs benne semmi egyedi. Jobban tud kinezni egy sima sportcipovel ez a gatya. Olyan labbelit valassz ehhez a barnas nadragszinhez, ami alap szin, hogy barmivel hordhasd (fekete, szurke, -feheret nem vennek-).

Remelem tudtam segiteni. :)

17/l

2014. aug. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a LIDL-ben is szoktak lenni jó ruhadarabok, teljesen jó minőségűek, csak éppen sokkal olcsóbbak, mint pl.l a plázában, vagy akár a kínaiban is.
2014. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!