Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben kell aludni télen...

Miben kell aludni télen például kollégiumban, ha szerintem a pizsama ultragáz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 27. 22:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne a pizsama gáz, az pont arra való hogy abban aludj... van millió féle, nem csak micimackós, meg rózsaszín pónis. Nekem például olyan van aminek a gatyája fekete, a felsője lila-fekete csíkos és jó meleg, puha anyag. De sokan vannak olyan tescos félében, amin cica meg kutya vagy mik vannak... az sem gáz.
2014. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2014. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen kockás frottír pizsinacim volt, vettem hozzá egy random pólót, meg időnként rá egy pokrócsot mint pocsó ha nagyon fáztam. A koleszba úgyis szinte mindenki kicsit le van lakva és nincs pénze senkinek. Volt olyan haverom, aki a négy év alatt kb. hússzor mosta el a bögréjét, mások szappannal mostak hajat, a harmadik celluxal ragasztotta fel a falra a csótányt meg a legyeket. Ezek után....semmi nem gáz.
2014. aug. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Akkor újítok magamnak valami normálisan kinézőt, csak nem sok helyen lehet kapni, az a baj ... Nekem ilyen kék, nagypapa kedvence pizsamám van, jó kis piacos, gagyi.
2014. aug. 27. 23:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
felveszel egy melegítőnadrágot meg egy pólót. tádám pizsama!
2014. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én lányként szoktam mindenféle pizsamákban aludni a barátaim, osztálytársaim előtt kiránduláson vagy csak egymásnál. Szerintem ebben nincsen semmi, az csak egy pizsama. Jó egy fiú ne állatkás pizsamát hordjon, de szerintem egy sima egyszínű vagy kockás, csíkos, feliratos egyáltalán nem gáz. Mondjuk lány vagyok, lehet, hogy én nem értek hozzá, nem tudom, hogy a fiúknál, hogy mennek ezek a dolgok. Ha zavar, akkor vegyél fel egy melegítőt, rövidgatyát meg egy pólót. Én ugyanazokban alszom, évszaktól függetlenül, ha nem vagy fázós, vastag takaró mellett te is aludhatsz alsógatyában vagy nem tudom, amiben máskor is szoktál.
2014. aug. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nálunk (BME koli) a fiúk alsógatyában meg - jobb esetben - pólóban szoktak flangálni, nem kell túl spilázni a dolgot! ;)
2014. aug. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pár éve nem volt rajtam pizsama, az biztos. Nyáron bugyi+ujjatlan vagy rövidgatya+sportmelltartó, most épp egy elnyűtt bandáspólóban és melegítőben alszok mert hideg van. Télen melegítőnaci (H&Mből, de sok helyen járt már és jül is néz ki :D) és apukám "kinőtt" pulcsija vagy saját szakadtas, itthoni pulcsi.

Ha nem vagy fázós akkor télen is melegítő+póló, ha az vagy akkor felbodsz egy hosszúujjút vagy mit tudom én, egy elnyűtt mackófelsőt :D

2014. aug. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor a mackó szerelés kevésbé gáz, mint a nagypapi kedvenc kék pizsije, igaz? Én is valami felnőttesebbre gondoltam már, mert a pizsama nekem gyerekesnek tűnik. Nyáron boxer póló kombó, csak a téllel vagyok bajba.
2014. aug. 28. 01:00
 10/14 Nagi88 válasza:
Csak egy tanács: eBay-en vegyél és még menő is lehelt pont a PJ-dben.
2014. aug. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!