Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jobban kopnak a gumi talpú...

Jobban kopnak a gumi talpú "tornacipők" mint az egyéb cipők?

Figyelt kérdés

Eddig nem vettem tornacipő jellegű cipőt mert nem tartom szépnek őket. Most vettem valamit ami egész elfogatható lenne számomra, de nagyon gyorsan lekopott a sarka, elvált a talp hátul a cipőtől és körben a talp nincsen rendesen hozzáragasztva a külső részhez ez azt eredmeényezi hogy a legkisebb nedvesség hatására is beázik alulról. Gondolom ez nem normális ugye? Mutatok egy képet milyen jellegű a talp kivitelezése.


[link]


Nektek mi a tapasztalatotok az ilyen cipőkkel?


2014. aug. 31. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez attól függ, hogy milyen a minősége

biztos ezt a fajtát is meg lehet jól csinálni

2014. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dc-t vegyél.

nekem van 3, az egyik már megvan 3 éve, 1 évig azt hordtam télen-nyáron, semmi baja. meg a másik 2 is hibátlan:D

2014. aug. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mi az a dc?
2014. aug. 31. 13:16
 4/4 anonim ***** válasza:
A dc is egy sportcipőmárka. Márkásabb termékek bírni szokták, a kínaiak viszont hamar szétmennek. A tiédnek bírnia kellett volna :(
2014. aug. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!