Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy 14/L-nak mennyi pólóra,...

Egy 14/L-nak mennyi pólóra, pulcsira, kardigánra, cicanadrágra, farmerre, szoknyára, zoknira, bugyira, melltartóra, cipőre van szüksége? 14-16 éves lányok, nektek mennyi van? (kort írjatok)

Figyelt kérdés
Sok pénzem gyűlt össze, és szeretném felfrissíteni a ruhatáram. (Persze mindenből úgy, hogy talán picivel több a szükségletnél, hogy tudjak miből választani, kombinálni)
2014. szept. 1. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszre vagy egész évre?


Nekem van 5 db pólóm, 2 cicanadrág (egy pamut és egy latex hatású), 6 db farmer (2 fekete, ebből egy szaggatott, a másik sima, 1 sötétkék, 1 középkék, 1 világoskék, 1 bordó), 2 db szoknya (fekete és fekete-fehér csíkos), 6 melltartó (fekete, fehér, bőrszínű, mintásak), bugyi meg zokni nem tudom mennyi van pontosan, de 15-20 biztos van azokból is, beleértve az alvós és a napközis bugyikat.

Ezeket én egész évben hordom, vannak cuccaim amik már 4 évesek is lehetnek, de ugyan az van ma is a kirakatban.


Évszakváltáskor szoktam beújítani 1-2 éppen divatos darabbal (sál, fürdőruha, cipő, stb), de ezek között is van amik bármikor újra felvehetők. Próbálok úgy vásárolni, hogy amit ma megveszek azt fel akarjam/tudjam venni akár jövőre is, nem pedig porosodik majd a szekrényben. Neked is ezt tanácsolom.


23/N

2014. szept. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ruhából sose elég:)

Bár én 20 vagyok, de 14 évesen már én is javában vásárolgattam, bár nem sokat mert nem volt csak zsebpénz.

Lényeg, változatos legyél, nem ismerem a stílusodat, de most meg már általában mindig vannak leértékelések plázákban, érdemes ott kezdeni, nem mindig kell a legújabbat megvenni.

Én pl most rákaptam a szoknyákra, még jó idő van, hogy miből mennyim lehet fogalmam sincs van olyan göncöm amit még sosem hordtam csak lóg a válfán

2014. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!