Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Huszonéves lányok is hordanak...

Huszonéves lányok is hordanak leggingset, cicanadrágot?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, de már huszonéves vagyok, viszont a leggings nagyon tetszik a lányokon. Ugye nem csak a tizenévesek viselete? Ha csoda történik és lenne egy barátnőm aki korombeli, ő is hordhatna leggingset? Persze, hordhatna, senki sem tiltja, de hordanak is?

Rá sem ismerek magamra, nem szoktam én ilyen kérdést írni... Mindegy, a kérdés adott.



2014. szept. 11. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Szoktam, de nem nadrágként, ahogyan a legtöbb kis liba hordja. Kizárólag hosszú, feneket takaró felsővel, vagy szoknyával veszem fel.

24/n

2014. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

24 éves vagyok és hordok pamut cicagatyát. Természetesen nem önmagában, meg nekem nincsenek fenék alá érő felsőim, így a nagyon mini szoknyáimhoz veszem fel őket, illetve télen rövidgatya alá (mivel nem tudok nejlonharisnyát hordani).

Látom, hogy a mi korosztályunk is hordja, de azért huszonéves korra a lányoknak (legtöbbjének) benő annyira a feje lágya, hogy tudja, hogy kell a legging-et viselni stílusosan, nem pedig magamutogatóan. Magyarul nem rövid felsővel...

2014. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Szoktam, de szoknya, nadrág ALÁ, nem helyette, ahogy sokan hordják. 25/N
2014. szept. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Hordjatok inkább harisnyát, sokkal szexibb :)
2014. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, persze csak hosszított felsővel vagy pulcsival. Szerintem tök kényelmes és praktikus viselet.


24N

2014. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Szoktam. Bár utcára nem szeretem, mert elég olcsó hatást kelt. Otthon szoktam abban lenni, vagy néha edzeni megyek benne.

22L

2014. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sőt idősebbek is hordanak... nem hiszem hogy nem láttad még az utcán.
2014. szept. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hosszú (!) felsővel, tunikával, vagy pulcsival!

27/N

2014. szept. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is otthon és edzésre használom, mert nagyon kényelmes,

de amúgy nem az én stílusom. Nyáron rövid szoknya alá nem veszek semmit, télen meg térdig érő ruhát/szoknyát hordok és ahhoz inkább a harisnyát veszek.


23/N

2014. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hordok, de nem a korom miatt, hanem azért, mert nem tetszik. Tiniként se hordtam volna.

24/L

2014. szept. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!