Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mire jók a replika cuccok?

Mire jók a replika cuccok?

Figyelt kérdés

Akik szoktak replika cuccot vásárolni, elmondanák miért teszik? Őszinte kíváncsiság csak semmi több... Személy szerint nem értem a lényegét. Van egy "divatos" jó esetben minőségi termék ami helyett megveszi valaki az olcsó kínai másolatot ami jó esetben legalább hihetően hasonlít (Puma felirat helyett nem Puna van a táskán...).


Azon kívül hogy divatmajmolás elég ciki módon (hamis lujivittyon meg ócska replika Airmax és Converse cipőkben villogni aztán nagyon menő) mi jó van benne? Látok oldalakon hirdetni replika Michael Kors órákat, táskákat meg az említett Nike cipőket és csodálkozom hogy van rá vevő. Miért? Mindenki arra költi a pénzét amire akarja persze csak nem értem...


Nemrég vettem a kemény munkával megkeresett pénzem egy részéből egy gyönyörű Calvin Klein kabátot meg egy Nike FreeRun-t. Egyszerűen jó érzéssel tölt el hogy eredeti és megdolgoztam érte. Ezeket a gagyi szarokat cikinek érezném viselni. Nade félre a lelkemmel, a ti véleményetek érdekel!


2014. szept. 15. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra jók, hogy tudjanak vele villogni, hogy "nekem ilyenem van". De persze, aki kicsit is ért a márkákhoz, annak egyből leesik, hogy az adott darab kamu avagy sem.


Nem tudom, én inkább veszek olyat, ami nem márkás (noname vagy csak én nem ismerem a márkáját), de jó minőségű. Pl. veszek egy egyszerű bőrtáskát (bőrt, nem műbőrt) a turiban 2000 Ft-ért, aztán évekig velem van. Míg a márkareplikák sz.r anyagból vannak, a varrásukat mintha egy ötéves csinálta volna, akit először ültettek oda a varrógép elé (aztán, lehet, hogy tényleg) és néhány hónap után szétmennek.

A cipők úgyszintén.


Ja, nemrég volt hirdetve Facebook-on egy nyereményjáték, amivel hamis MK órát lehetett nyerni :'D Hár, én hülyére röhögtem magam azon, ahogy az ismerőseim sorra osztották 100-asával a hirdetést :'D

2014. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előzőnél a pont! Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy meg tudom venni az eredeti termékeket. Saját keresetemből természetesen!

De amíg egyetemista voltam, diákmunkákból, hostessmunkákból kerestem a zsebpénzemet, addig sem vettem hamisítványt semmiből. Inkább megvettem az olcsóbb márkákból az eredetit.

Aki tudja, hogy hogy néz ki az eredeti termék egy adott márkából, azonnal kiszúrja a replikát. Egyszerűen látszik. Legyen az LV táska, Airmax, Michael Kors óra...

2014. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!