Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítene valaki mi illene...

Segítene valaki mi illene hozzám? 18/F

Figyelt kérdés

Haj ruhák cipő úgy minden lényeg hogy jó legyen az összhatás.

Mi állna jól nekem ?

Elég noob vagyok az ilyenekben meg úgy általában mindenben.

Aki szánna rám egy kis időt annak megköszönném.

Privátban küldenék képet magamról.



2014. szept. 15. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az-az igazsag hogy ezt magadnak kellene eldontened, hogy mi az ami tetszik, es mi az ami elonyos szamodra. Hogy kialakuljon egyfajta sajat, onallo stilusod. Ha masokra hallgatsz akkor rad tukmaljak az o stilusukat, es az mar nem te magad leszel. Ha 18 evesen nem tudsz ilyen piti donteseket meghozni, akkor mi lesz a kesobbiekben? Holott mar jogilag felnott vagy.
2014. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést bocsi.

Úgy értettem hogy milyen ruhák divatosan mostanában.

Társasági életem nulla sajnos így nehéz ismerkedni barátokat barátnőt találni.Azért gondoltam hogy hátha segíthet ha nem jelenek meg bénán.Hát igen ebben igazad van hogy saját döntéseket nem igazán tudok meghozni elég önbizalom hiányos vagyok.Valószínű hogy a sok "kockulás" miatt.De ezen próbálok változtatni. :)

2014. szept. 15. 23:49
 3/4 anonim ***** válasza:

A döntéshozatalnak vajni köze sincs az önbizalomhoz, lásd én is önbizalomhiányos vagyok, de döntéseket könnyedén hozok. Elvégre az élet nem más, mint döntések sorozata. Valahol elkell kezdeni, szerintem egy kis önállóság az, amire a legnagyobb szükséged lenne.

Illetve azt tudom még tanácsolni, hogy soha ne aszerint öltözködj hogy mi a divatos. Hanem úgy, ami leginkább tükrözi a személyiséged, egyéniséged.

2014. szept. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, majd kialakul hamarosan:)
2014. szept. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!